Світ

Місія Євразія у Польщі роздала понад мільйон примірників Біблії

Місія Євразія у Польщі розповсюджує Біблії. З початку війни уже було розповсюджено понад мільйон примірників Біблії та «Моєї першої Біблії».

Джерело: missioneurasia

Ще 30 000 примірників «Моєї першої Біблії» прибули до польського Кракова. Вони будуть роздані дітям-біженцям, які дуже потребують надії.

З початку війни Місія Євразія роздала українським біженцям понад 1 454 089 примірників Писання, серед яких 250 000 примірників «Моєї першої Біблії”».

«Моліться, щоб ці Біблії наблизили багатьох українців до Господа», − пишуть у повідомленні на сторінці Місії Євразії.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!