Християнські новини

Китайських школярів закликають робити доноси на батьків-християн

Китайський уряд продовжує посилювати контроль над християнством. Відповідно до прийнятого в минулому році новим Положенням в законодавстві у справах релігій, школярам навіть рекомендується робити доноси про членів сім’ї, які підтримують християнські погляди.
За словами спостерігача в Китаї, Біттера Вінтера, нова політика викликала запеклі суперечки в сім’ях, оскільки дітей спонукають ставити запитання і підривають релігійні переконання найближчих їм людей. Крім того, молоді люди повністю усвідомлюють, що, якщо вони будуть робити доноси про членів своєї сім’ї, це може привести до арешту і судового переслідування.
«Мій учитель каже, що християнство – це культ зла», – пояснив один хлопчик своїй матері. «Якщо ти віриш в це, ти підеш з дому і не подбаєш про мене».
Знайшовши антихристиянський шкільний підручник в рюкзаку свого сина, мама сховала багато речей, які визначали її як віруючу. Вона зробила це, щоб не змушувати сина турбуватися. Але це не допомогло. Все стало ще гірше, як зауважив Биттер Вінтер: «Через місяць, коли її син випадково знайшов в сумці своєї матері ще одну релігійну листівку, він сердито взяв ножа з кухні і люто зробив в ньому кілька порізів. Тримаючи проколотий листок на ножі, він погрожував матері відмовитися від віри, бо «християнство – це культ зла», і вона «не повинна в це вірити».
Мати була в жаху від змін, які відбулися в її сина.
«Перед тим, як піти в школу, я розповіла своїй дитині про Боже творіння, і він повірив у це», – пояснила вона. «Але після навчання в школі моя дитина стала іншою людиною. В атеїстичному Китаї цих чистих і невинних дітей вчать ненавидіти Бога ».
«Якщо ваша мама ходить до церкви і вірить в Бога, вона більше не хоче, щоб ви були її дитиною». Ці порочні слова були вимовлені директором школи в провінції Хенань.
Інша школа показала пропагандистське відео, на якому послідовники Ісуса були зображені як великі страшні монстри. Після того, як презентація була завершена, вчитель попередив, що родичі-християни можуть «накласти заклинання» на дітей.
Один з батьків в школі сказав, що після цих дій їх син активно виступав проти читання релігійних книг вдома. Інший студент був в жаху від того, що його маму відведе поліція. Також учням було рекомендовано «контролювати» своїх батьків, щоб вони не брали участі в будь-яких релігійних заходах і в разі чого робити доноси.

Більше про переслідування в Китаї:

«Це веде до глухого кута», – сказав один з молодих людей про християнську віру свого батька. «Якщо ти відвідуєш бгослужіння, тебе заарештують».

Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і Twitter

Читайте нас в Телеграм

Джерело: gcshelp.org

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button