Християнські новини

Круглий стіл: "Збереження традиційних сімейних цінностей в Україні"

20 грудня за одним столом об’єдналися  громадські організації, представники церков,  письменники, актори, телеведучі, режисери, співаки, науковці, журналісти, музиканти, представники державних інституцій України.

Проблема нівелювання сімейних цінностей, розлад моралі   викликала потребу зібратися тим, хто є авторитетом у громадянському суспільстві. Серед учасників відомі імена та організації: Володимир Бистряков, Павло Унгурян, Петро Мага, Батьківський комітет України, Інститут родини та подружнього життя, рух “Всі разом!”, “Федерація жінок за мир у всьому світі”, Всеукраїнське товариство “Просвіта” та ін. Ініціювала захід Спілка християнських письменників України.

Сім’я – міцна основа для побудови сильної держави. Маючи бажання захистити традиційні сімейні цінності, вбачаючи негативні тенденції розладу моралі у суспільстві, учасники круглого столу пропонували шляхи вирішення цих проблем. Вони визнали важливість впровадження законів, направлених на забезпечення захисту дітей, молоді від пропаганди одностатевих сексуальних стосунків, як фактору, який негативно впливає на їх фізичний, психічний, духовний розвиток. Учасники погодилися слідкувати за процесами, законами, які можуть призвести до пропаганди та нав’язування гендерних ідеологій.

 Основними питаннями, що увійшли до обговорення стали:

  1.  популяризація серед молоді та дітейнегативних  анти-сімейних явищ: гомосексуалізм і т.п.;
  2.  небезпека ювенальної юстиції;
  3.  телебачення – засіб пропагування як сімейних цінностей, моралі,  так і  аморального, деструктивного виховання.

Більше про традиційні сімейні цінності:

Круглий стіл закінчив свою роботу ухваленням Резолюції. Вона засвідчила єдність позиції учасників щодо збереження в Україні традиційних сімейних цінностей та християнської моралі.  Учасники закликали спільними зусиллями органів державної влади, громадських організацій, церкви, культурних діячів, представників ЗМІ проводити політику поширення моральних сімейних цінностей, вести в Україні широку інформаційно-просвітницьку кампанію проти пропаганди гомосексуалізму, збочень, розпусти, абортів, небезпечних механізмів ювенальної юстиції, що дозволяють невиправдано вилучати дітей із сімей, порушуючи права як дітей, так і батьків.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button