СвітХристиянські новини

Комуністичні лідери Китаю побоюються, що до 2030 року кількість християн може сягнути 300 млн

Руйнування церков, кримінальне переслідування священнослужителів, заборона неузгоджених з владою зборів і жорстка «китаїзація» християнства – все це є елементами продуманої політики китайського керівництва щодо Церкви, вважають в Open Doors.

Доктор Рон Бойд-Макміллан, директор зі стратегічних досліджень християнської благодійної організації Open Doors, заявив, що Комуністичну партію Китаю, очолювану президентом Сі Цзіньпіном, все більше турбує зростання християнського населення в країні. Саме це є причиною таких жорстких дій щодо церков.

«Ми думаємо, що лідери КНР побоюються, що Церква в Китаї продовжить зростати колишніми темпами й стане справжньою загрозою для режиму, – сказав Бойд-Макміллан. – Якщо зростання продовжиться в тому ж темпі, яким ми його бачимо з 1980 року, а це приблизно від 7 до 8% в рік, то вже до 2030 року кількість християн в КНР складе 300 мільйонів людей».

А це означає, що в країні з’являється настільки велика соціальна група, що вона здатна кинути виклик комуністичному уряду, і це спонукає влади діяти превентивно, зазначив Рон.

«Тому уряд проводить жорстку «китаїзацію» Церкви, тобто її злиття з китайською ідентичністю, – ми бачимо це по всій країні. Уряд ввів заборону на онлайн-продаж Біблії. До того ж церкви знаходяться під наглядом, їх примусово закривають незалежно від того, чи є вони підпільними або ж входять до “Державної церкви”», – підкреслив він.

Також йдеться, що протягом 2020 року Китай нарощував жорсткі заходи проти християн, попри пандемію. Минулого місяця Release International, міжнародна християнська сторожова організація для переслідуваних християн у всьому світі, передбачила, що Китай буде однією з країн, які посилять переслідування християн у 2021 році.

Схожі статті

Згідно зі звітом Open Doors, КНР займає 17-е місце серед країн, де християни піддаються найбільшим переслідуванням. Організація зазначає, що, хоча Церква постійно зростає, християни перебувають під великим тиском.

Читайте також:

Джерела:

https://www.inlight.news/2021/01/2030.html

https://www.christianpost.com/news/chinas-communist-leaders-fear-christians-may-rise-to-30-million.html

https://www.christianheadlines.com/contributors/milton-quintanilla/christian-population-in-china-could-reach-300-million-strong-by-2030-despite-persecution.html

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button