Сім'я

Кохання робить нас сильнішими навіть у часи війни: у 2022 році в Україні зареєстровано 102 318 нових сімей

Навіть попри війну, за першу половину 2022 року в Україні зареєстровано 102 318 нових сімей. Про це повідомило Міністерство юстиції України (МЮУ).

Джерело: Telegram ZN.UA з посиланням на Facebook МЮУ              

Зазначається, що одним із лідерів по реєстрації шлюбів – Дніпровщина, де обітницями обмінялися понад 13 025 пар. У Києві ненабагато менше – 9 749 (а в області 6 025), в Одеській області 7 699, у Львівській 6 181.

«Це ще раз доводить, що життя не спинити, воно триває попри війну і незгоди. Адже кохання – це те, що робить нас сильнішими!», – повідомляє пресслужба МЮУ.

Нагадаємо, що 8 липня українці відзначали День родини. Це є чудовим приводом нагадати про важливість сім’ї та про те, що вона належить до найважливіших суспільних та державних цінностей. Особливо зараз, під час повномасштабної війни в Україні, цей День мотивує до нашої перемоги. Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button