Домашня » Новини » 17 грудня о 9:00 організовується пікет біля парламенту проти закону 0931

17 грудня о 9:00 організовується пікет біля парламенту проти закону 0931

9
Поширень
Pinterest WhatsApp
Християн просять висловити свою позицію щодо закону 0931, який Верховна рада планує голосувати 17 грудня. Запрошують вийти на протест до стін Парламенту.
У порядку денному Верховної Ради на вівторок заплановане голосування за законопроект №0931. Йдеться про посилення відповідальності за так звану дискримінацію. У разі ухвалення законопроект встановлює значну загрозу для свободи віросповідання і свободи слова. Це одна з найнебезпечніших законодавчих ініціатив.
Якщо законопроект в теперішній редакції приймуть, людину можна буде покарати просто за висловлення незгоди з введенням пропаганди гомосексуалізму в шкільні програми.
Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій, в яку входять всі найбільші християнські конфесії України, рекомендувала свої поправки до закону, але комітет Верховної Ради їх відхилив.
У вівторок закон планують прийняти у редакції, яка дозволить обмежити свободу віросповідання, мотивуючи це нібито «захистом прав людини».
В посланні Юди, третій вірш, написано: «вважаю за конечне написати вам, щоб заохотити вас боротися за віру, раз назавжди передану святим». Тому закликаю всіх вийти у вівторок, 17 грудня о 9 годині ранку під стіни Верховної Ради (вулиця Михайла Грушевського, 5), і висловити мирний і законний протест проти прийняття законопроекту 0931.
Моліться, щоб Бог захистив Україну. Якщо у вас є можливість – підготуйте плакати. Поширте цю інформацію. Дуже важливо, щоб 17 грудня о 9 годині ранку багато християн вийшли на захист свободи віросповідання під стіни Верховної Ради

Запрошуємо вийти на просвітницьку акцію протесту. Наша мета:

– не допустити ухвалення законопроекту 0931;
– звернути увагу депутатів на весь перелік вимог громадян, які захищають сімейні і християнські цінності.
Запрошуємо мати з собою саморобні банери різного розміру і змісту, які засуджують гендерну ідеологію, боротьбу з так званою дискримінацією, зазіхання на свободу слова і свободу віросповідання:
0931 – загроза свободі слова!
0931 – знищить свободу віросповідання!
Боротьба з дискримінацією – повна профанація!
Захистити сім’ю! Зберегти свободу!

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

 

Попередня Стаття

Чому законопроект 0931 є небезпечним для віруючих і свободи слова

Наступна Стаття

Роз'яснення щодо закону 0931 від Головуючого у ВРЦіРО Віталія Кривицького

1 Прокоментуйте

  1. Петро
    15.12.2019 в 19:52 — Відповіcти

    Я проти законо проекту 0931.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *