Новини суспільстваХристиянські новини

17 грудня о 9:00 організовується пікет біля парламенту проти закону 0931

Християн просять висловити свою позицію щодо закону 0931, який Верховна рада планує голосувати 17 грудня. Запрошують вийти на протест до стін Парламенту.
У порядку денному Верховної Ради на вівторок заплановане голосування за законопроект №0931. Йдеться про посилення відповідальності за так звану дискримінацію. У разі ухвалення законопроект встановлює значну загрозу для свободи віросповідання і свободи слова. Це одна з найнебезпечніших законодавчих ініціатив.
Якщо законопроект в теперішній редакції приймуть, людину можна буде покарати просто за висловлення незгоди з введенням пропаганди гомосексуалізму в шкільні програми.
Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій, в яку входять всі найбільші християнські конфесії України, рекомендувала свої поправки до закону, але комітет Верховної Ради їх відхилив.
У вівторок закон планують прийняти у редакції, яка дозволить обмежити свободу віросповідання, мотивуючи це нібито «захистом прав людини».
В посланні Юди, третій вірш, написано: «вважаю за конечне написати вам, щоб заохотити вас боротися за віру, раз назавжди передану святим». Тому закликаю всіх вийти у вівторок, 17 грудня о 9 годині ранку під стіни Верховної Ради (вулиця Михайла Грушевського, 5), і висловити мирний і законний протест проти прийняття законопроекту 0931.
Моліться, щоб Бог захистив Україну. Якщо у вас є можливість – підготуйте плакати. Поширте цю інформацію. Дуже важливо, щоб 17 грудня о 9 годині ранку багато християн вийшли на захист свободи віросповідання під стіни Верховної Ради

Запрошуємо вийти на просвітницьку акцію протесту. Наша мета:

– не допустити ухвалення законопроекту 0931;
– звернути увагу депутатів на весь перелік вимог громадян, які захищають сімейні і християнські цінності.
Запрошуємо мати з собою саморобні банери різного розміру і змісту, які засуджують гендерну ідеологію, боротьбу з так званою дискримінацією, зазіхання на свободу слова і свободу віросповідання:
0931 – загроза свободі слова!
0931 – знищить свободу віросповідання!
Боротьба з дискримінацією – повна профанація!
Захистити сім’ю! Зберегти свободу!
[sc name=”futerblock” ]

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button