Новини культуриХристиянські новини

Книга Стіва Шадраха «Прохання Бога», яка призначена для служителів та місіонерів

Книга Стіва Шадраха «Прохання Бога» допоможе кожному місіонеру і служителю в зборі підтримки для їхньої праці». Саме так повідомила Місія Євразія на своїй сторінці у Facebook.
Місія Євразія (Mission Eurasia), міжнародна неприбуткова організація, багатостороння діяльність якої (навчання лідерів, видання літератури, благодійність, профілактична духовно-виховна робота з дітьми та молоддю, християнська творчість) об’єднана надихаючим баченням нового покоління християнських лідерів в Росії, Україні та інших пострадянських країнах, повідомила на своїй сторінці у Facebook стала партнером у виданні книги «Прохання Бога» Стіва Шадраха.

Місія написала про книгу:

«Автор проголошує чітку істину про те, що Бог повністю профінансує кожну частину вашого покликання, яку ви готові довірити Йому. Шадрах пропонує і конкретні кроки, що дозволяють забезпечити християнське служіння необхідними ресурсами».

Також вони нагадали про свою місію для церков:

«Ми віримо, що формування культури щедрості і давання в наших церквах є частиною нашої місії і хочемо підтримати церкву всім необхідним для цього важкого, але можливого завдання».

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Схожі статті

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button