Україна

Кількість соціальних послуг планують збільшити – Мінсоцполітики

Перегляд та розширення кількості соціальних послуг планується в Україні внаслідок збільшення кількості людей з інвалідністю, а також пенсіонерів, які залишилися без опіки.

Джерело: Радіо Свобода

Про це сказала міністерка соціальної політики Оксана Жолнович, зазначивши, що «у нас залишиться велика кількість людей за межею бідності, бо вони втратили роботу і житло. Все це вимагатиме більшого соціального ресурсу. Але насправді доходів буде не так багато. Тож ми повинні переглянути всі ті види підтримок, які ми сьогодні надаємо, і верифікувати корисні».

Також міністр поділилася тим, що у сфері соціальної політики плануються масштабні реформи для забезпечення стійкості держави.

«Є низка викликів. Як не крути — зменшиться кількість працездатного населення. Не всі повернуться, що виїхали. На жаль, багато загинуло», — зазначила вона.

Читайте також:

Для прикладу Жолнович привела те, як соцполітика побудована у європейських країнах, і що нам потрібно саме таким чином будувати свою.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Степан Ошурко

Журналіст видання Слово про Слово. Студент Факультету міжнародних відносин НАУ.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button