Home»Новини»Християнський фільм “Прорив” отримує номінацію на “Оскар”

Християнський фільм “Прорив” отримує номінацію на “Оскар”

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Християнський фільм “Прорив” номіновано на премію Оскар. Фільм, заснований на справжній історії, був номінований на найкращу оригінальну пісню за емоційну мелодію “Я стою з тобою”, виконану провідною актрисою у фільмі Кріссі Мец і написану відомою авторкою пісень Даян Уоррен.

“Вітаю, @warren_diane з вашою 11-м номінацією на” Оскар “на кращу пісню!” Мец написав в Instagram, дізнавшись про номінацію. “Дякую, @devonfranklin за те, що нас об’єднали та здійснили мрії! І величезна вдячність @theacademy за цю неймовірну честь!”

Продюсер фільму ДеВон Франклін, відомий тим, що на екрані сріблястого екрана вивів вміст, заснований на вірі, також відзначив це досягнення.

“@Breakthroughmovie отримав номінацію на “Оскар”!!! За найкращу пісню «Я стою з тобою!» Величезні вітання  @warren_diane та @chrissymetz,» написав Франклін у твіттері.

“Прорив” заснований на справжній історії про хлопчика-підлітка, який вважається мертвим після того, як він провалиться під кригу на ставку і після того як його витягнули з водойми  не може бути реанімований протягом 45 хвилин. Його серце починає битися знову після того, як мати починає молитися.

“Прорив”, – розповідає чудодійну правдиву історію Джойс та Джона Сміта, матері та сина, які покладаються на силу молитви та Святого Духа після нещасного випадку, коли лікарі в лікарні Джона оголошують померлим. Через 45 хвилин відчайдушні благання матері до Бога повернули його до життя після того, як лікарі втратили надію.

За перші кілька днів після початку показів фільму «Прорив» заробив 14,6 мільйона доларів у 2824 театрах. Цей фільм відзначився другим фільмом Франкліна, який заробив майже 15 мільйонів доларів за перший тиждень. З загальною виробничою вартістю 14 мільйонів доларів “Прорив” очолив християнські хіти “Бог не мертвий” та “Вогнестійкий”. Загалом він отримав 50,4 мільйона доларів на прокаті.

Джерело: christianpost.com

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Завантажити реквізити

Попередня Стаття

Про дві петиції, два світогляди та різні долі...

Наступна Стаття

В Ірпені відбудеться музична конференція: Служіння. Творчість. Місія.

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *