Новини культуриХристиянські новини

Християнський серіал «Вибрані» подивилися більше 38 мільйонів разів

У квітні творці серіалу відкрили доступ для безкоштовного перегляду першого сезону. Християнський серіал Вибрані з великим успіхом був прийнятий глядачами по всьому світу. На сьогодні «Вибрані» тільки в офіційному додатку набрали понад 38,7 мільйона переглядів.
«Кожен день ми чуємо історії, як наш серіал вплинув на людей з різних країн. Вони кажуть, що зараз вихід “Вибраних” важливий як ніколи раніше. Історія про Христа, про Євангеліє потрібна людям, як ніколи через ситуації, які відбуваються у світі», – сказав режисер серіалу Даллас Дженкінс.

За його словами, головне, чого домагалися творці – показати життя Христа й утримати погляд глядачів на Ньому.

«Коли Ісус був на землі, Він приходив в найважчі, заплутані ситуації. Він завжди відповідав. Як Він відповідав? Його відповідь завжди була особистою. Ісус завжди концентрується на серці, на особистих відносинах», – зазначив Дженкінс.

Серед складових успіху серіалу глядачі також відзначили: «виразні персонажі», «доречний гумор», «художню подачу відомих біблійних історій», «прекрасний сценарій».
«Вибрані» – це багатосезонний серіал про життя Христа. У стрічці Ісус представлений «очима тих, хто Його зустрічав».
Серіал став найбільшим в історії розважальним проектом, створеним на пожертвування. Бюджет зйомок одного сезону становить 10 мільйонів доларів. Наразі на створення другого сезону зібрана половина суми.

Джерело: bog.news

[sc name=”futerblock” ]
Підтримайте наше виданняПідтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button