Християнські новини

Переслідування у В'єтнамі – 10000 християн позбавили громадянських прав

Президент міжнародної правозахисної організації розповів про дискримінацію та переслідування у В’єтнамі, з якою стикаються представники релігійних меншин.
Доктор Нгуен Дінь Тханг, президент Boat People SOS (BPSOS), заявив, що близько 10 000 християн з громад хмонгів і горців не мають базових громадянських прав. Про це він розповів на 40-й сесії Ради ООН з прав людини 13 березня, повідомляє сайт Слово про Слово з посиланням на invictory.com.
За словами служителя, чиновники змусили покинути свої будинки тих, хто не зрікся віри. Їхня реєстрація за місцем проживання та національне посвідчення особи згодом анулюються. Християни не можуть вільно пересуватися по країні, не можуть отримати освіту або звернутися в лікарню. Віруючі переживають жорстоке переслідування у В’єтнамі, ця ситуація потребує негайного втручання міжнародного співтовариства.

Більше про переслідування християн:

Доктор Тханг закликав представника Організації Об’єднаних Націй захистити християн-хмонгів і горців, які стають ізгоями через християнську віру.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button