Сім'яХристиянські новини

Більшість протестантських прихожан не ходять до церкви в поодинці. Результати опитування

Більшість християн в США відвідують церкви з сім’єю або друзями. Про це свідчать результати недавнього опитування.

В кінці лютого дослідницька група Life Way Research опублікувала результати онлайн-опитування «Більшість протестантських прихожан не ходять до церкви в поодинці». Аналітики опитали понад 1000 віруючих протестантів в Америці, які відвідують церкву не рідше ніж раз на місяць, щоб дізнатися, з ким вони найчастіше відвідують церкву, повідомляє www.slovoproslovo.info з посиланням на  The Christian Post.com.

Респондентам дали кілька варіантів на вибір: з чоловіком/дружиною, з дитиною/дітьми, онуками, іншим членом сім’ї, іншими або з тим, у кого немає можливості дістатися до церкви самостійно. Найбільш поширеною відповіддю став перший варіант, його вибрали 54% опитаних.

31% респондентів відповіли, що відвідують церкву з дитиною/дітьми, 18% – з «іншим членом сім’ї” і 11% – з «другом або знайомим».

Тільки 19% відповіли, що ходять до церкви самі, причому більшість з них були християни в віці 50 років і старше.

«Реальність така, що якби кожен християнин, який їде до церкви на машині, запропонував підвезти когось ще, наші церкви, ймовірно, не змогли б вмістити всіх бажаючих», – зазначив виконавчий директор LifeWay Research Скотт Макконнелл.

Редакція Слово про Слово пропонує вам взяти участь в анонімному опитуванні, яке ви побачите відразу далі. Вкажіть що з переліченого найкраще підходить вам. Дякуємо за участь.
[tqb_quiz id=’11332′] [sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!