Блог Олександра Лебедя

Як пройти труднощі і проблеми?

За вікнами давно панувала ніч, стрілки годинника показували початок нової доби. Навколо була тиша, здавалось весь світ безтурботно спочивав в колисковій і бачив чарівні сни з яскравими фарбами. Лише він ніяк не міг заснути, хоча сильно бажав провалитися в сон і стати вільним. Вільним від чого? Тисячі думок не давали йому спокою. Він не розумів як вийти з важких обставин, які склались в житті та завели його в глухий кут.
– На що надіятись? Як мені бути? Як розв’язати ці проблеми? – Це був тихий монолог, який пошепки проголошував він, з надією знайти відповідь. Але відповіді не було. Лише тиша, темна ніч, та глибока криза з незрозумілим сценарієм і подальшим завершенням.
Багато людей, а можливо і кожна людина, стикається з важкими ситуаціями у своєму житті. Смертельна хвороба, втрата коханої людини, банкрутство, проблеми в стосунках, внутрішні розлади, проблеми з дітьми, це лиш мізерний перелік ситуацій, з якими ми можемо стикатись під час свого буття. В такі періоди ми часто засмучуємося і питаємо себе: “Чому це трапилось зі мною? Чому я?”
На жаль, питання «ЧОМУ» не є конструктивним, і вряд чи відповідь на нього зможе допомогти. Тому краще замінити його на питання «ЯК», – Як я можу вийти з цієї ситуації? Як я можу це змінити? При такому формулюванні питання, ми направимо свої думки на пошук потрібних кроків, а хто шукає той обов’язково знайде. В дані статті розглянемо деякі думки, які можуть допомогти пройти важкі ситуації.

1. Живи баченням кращого майбутнього.

Переважно ми зосереджуємо свій погляд на тому, що є зараз (на проблемі). Але це не означає, що так, як є зараз, буде вічно. Потрібно вірити та очікувати позитивних змін у своїй кризі. Зиму зміняє весна, ніч ранок, за будь яким штормом приходить штиль. Пригадай, чи були в тебе раніше не вирішені ситуації, в яких ти не розумів як діяти, але потім все уладналось. Якщо так, тоді нехай це буде гарним підтвердженням того, що криза не буде тривати завжди. Віруй в те, що все стане на свої місця.

2. Не будь сам.

Коли людині важко, вона схильна ховатись у свою комірку, нікого не бачити та не чути. Це сама погана стратегія яка тільки може бути. Для того, щоб пройти важки часи, навпаки, потрібно бути з людьми, які зможуть підбадьорити та допомогти. Ідеально навіть шукати тих, хто колись проходив такі самі обставини та гідно подолав їх. Ось що говорить про єдність цар Соломон в книзі Екклезіаст:
«Двом ліпше, ніж одному, бо за свою тяжку працю вони отримують добру нагороду. Коли один з них впаде, інший допоможе своєму товаришу піднятись».
Один в полі не воїн, люди створенні, щоб бути разом.

3. Прикладай зусилля.

Є ситуації, які не пройдуть просто з часом. Тому потрібно прикладати максимально зусиль, щоби покращити своє становище. Під лежачий камінь вода не тече… Потрібно покладатись на Бога, молитися про допомогу і максимально РОБИТИ все, що залежить від тебе. Потрібні гроші – працюй! Хочеш бути здоровим – біжи на стадіон. Є конфлікти з людьми – веди перемовини. Не надійся, що з часом все стане краще, якщо ти лежиш на дивані, переглядаючи серіали.

Більше про те як долати труднощі та проблеми:

В житті є багато не приємних ситуацій, які засмучують нас, але в нашій волі робити вибір як їх сприймати. Можна опустити руки та жалітися на життя й свою долю, а можна прийняти виклик та рухатись вперед, долаючи всі перешкоди. Головне пам’ятати, що з Богом можливо ВСЕ!!!

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Олександр Лебедь

Досвідчений підприємець. Спеціаліст в сфері переговорів, продаж і особистісного зросту. Батько п'яти дітей. Автор книги "Як перемогти лінь і досягнути цілей".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button