Медіа новиниХристиянські новини

«Християнський телеграм»: канали, які зацікавлюють

Телеграм давно вже утвердився як якісна платформа комунікацій, обміну ідей та найрізноманітнішого контенту. Знайшлося в ньому й місце для маленьких, але затишних християнських каналів. Можливо, в них не так багато читачів, але їхній різноформатний зміст справді вартує уваги. Маленькі, але затишні платформи, які допомагають зростати духовно… З декількома такими я познайомилася ближче.

«Блага вістка»

Цей канал перший, не тому, що мені він дуже подобається. Безумовним плюсом платформи є використання візуального контенту, який справді є виграшним варіантом. За словами Вікторії, авторки каналу, ідея заснувати канал виникла спонтанно – за рекомендацією. Зараз це візуально приваблива платформа з постійними рубриками та красивими картинками. Цитати Вікторія добирає самостійно, стараючись, щоб вони допомагали зростати духовно та підбадьорювали. «Канал – це моє невеличке служіння для інших. Мрію, щоб канал подобався іншим,  щоб людей ставало ще більше», – ділиться мріями дівчина.

«Християнські вірші»

Поетичних каналів у телеграмі – хоч греблю гати. Проте втриматися на плаву і похвалитися не лише підписниками, а й якісним та вчасно оновленим контентом не всякий може. Канал «Християнські вірші» публікує поезії для прославлення Бога та духовного росту християнина. За такою, на перший погляд, простенькою назвою ховаються сотні чудових віршів на різні теми. Канал створений з метою зібрати разом вірші для їхнього зручного пошуку. Адміністраторка платформи, музикантка Люба, говорить, що має на меті «надихнути молодь, та усіх людей для прославлення Ім’я Господа через вірші». «Служіння – це спосіб життя, а не іноді добрі справи», – наголошує Люба.

«Біблійні загадки» 

Християнський канал, який заставить рухатися вашу сіру речовину. Над каналом працюють молоді люди, які складають та постять загадки за мотивами Біблії. До створення телеграм-каналу підштовхнув… карантин. У час, коли служіння були закриті, Богдану, одному з адміністраторів каналу, спало на думку створити таку платформу. «Дуже люблю грати в ігри, пов’язані з питаннями по Біблії з друзями, навіть робив онлайн брейн-ринг. Одного вечора прийшла думка створити канал, в той же час його й створив», – розповідає хлопець. На сьогодні канал може похвалитися не лише солідною кількістю підписників, а й цікавим та змістовним матеріалом.

«Не завжди так буде» 

Один із тих каналів, підписавшись на які, Ви знайдете найцікавішу інформацію у найрізноманітніших видах. Авторка каналу стверджує, що в тому й полягає ідея – створення реального християнського контенту в різних форматах. Пости Катя формує «під настрій», але, як не дивно, простежується логічна структура. «Я була здивована, коли всі так швидко почали підписуватися… Стали писати відгуки, які мене дуже мотивують у роботі», – розповідає про перші дні каналу адміністраторка. Ця платформа ще тільки переживає ранок свого створення, але користується беззаперечною увагою своїх читачів. І, можливо, справа не тільки в назві…

«The Lord is my Shepherd»

Цей канал завершує мою добірку не просто так. Я на нього підписана вже тривалий час, й особисто спостерігала за його розвитком та особливостями наповнення. Його історія також пов’язана з карантинними буднями. «Я просто сиділа вдома і була підписана на різні канали. Одного разу, задумавшись, я подумала “Чому б мені не створити свій канал, ділитись з людьми тим, що лягає мені на душу?” Так створився мій канал», – розповідає про ідею засновниця. Найбільше у веденні платформи її надихають пісні, оскільки вона сама любить співати. Дівчина планує згодом змінити «редакційну політику», але зараз лише надіється на збільшення своєї авдиторії. Як на мене, «The Lord is my Shepherd» є дуже затишним місцем з християнською атмосферою.

Читайте також:

Насправді, ще раз прогортаючи сторінки вищезгаданих каналів, спілкуючись з їхніми адміністраторами, на душі стає легко. Мимоволі усвідомлюєш те, що наша молодь працює, старається для Бога в міру своїх можливостей. Та, мабуть, найважливішим є те, що вони хочуть…

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Тетяна Дорош

Студентка 3 курсу спеціальності «Видавнича справа та редагування». Люблю писати історії, розуміюся на дизайні,деколи віршую. Веду християнський телеграм-канал.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button