Про відомих

Християнські цінності, надія на Бога та Біблія – історія екс-держсекретаря США Майкла Помпео

Екс-держсекретар США, директор ЦРУ та конгресмен Майкл Помпео завжди відстоював християнські цінності, і покладався на Бога У своїй діяльності. Його порада – щодня оновлювати розум Біблією.

Джерело: Facebook-сторінка «Віктор Підгрушний» з посиланням на state.gov

Підтримка Майкла Помпео на виборах США 2016 зіграла ключову роль у тому, що Трамп став Президентом Сполучених Штатів.

У 2017 році Дональд Трамп призначив його директором Центрального Розвідувального Управління. У 2018 році Трамп підвищив Помпео до посади держсекретаря, яку він займав до січня 2021.

Враженнями від зустрічі з екс-держсекретарем США поділився Франклін Грем, син Біллі Грема:

«Колишній держсекретар став для нас справжнім благословенням. Сьогодні в Навчальному центрі Біллі Грема в Ешвіллі, Північна Кароліна, ми мали змогу поспілкуватися з Майклом та його дружиною Сюзан, а також його командою. Ми дуже цінуємо його лідерську роль в адміністрації Дональда Трампа. Було дуже цікаво почути від нього, як він прийшов до Христа під час навчання у Вест-Пойнті багато років тому. Він добрий чоловік. Не знаю, який план Бог приготував для нього надалі, але це, безумовно, цікаво!».

Майкл Помпео завжди відстоював християнські цінності, і покладався на Бога у своїй діяльності.

В одній зі своїх промов екс-держсекретар США поділився думками про те, як бути хорошим лідером:

«Моя ціль − не просто бути хорошим лідером. Під час навчання в Вест-Пойнті мене навчили бути керівником, але я хочу розповісти про те, як бути християнським лідером. До мене це прийшло вже з досвідом, перш за все з досвідом мого спілкування з Богом і моєю особистою вірою в Ісуса Христа».

Він продовжив:

«Як і багато людей, я виріс, ходячи до церкви, але тоді стосунки з Богом не були особливо важливі для мене, тому що я мріяв стати баскетболістом. Але подорослішавши, коли я почав своє навчання у Військовій академії Сполучених Штатів, я зустрів двох молодих людей – вони були в класі попереду мене – які запросили мене на вивчення Біблії. Вони з великою щедрістю ділилися зі мною Словом Божим. І після деякого часу учнівства з ними, це допомогло мені прийти до Христа».

Також Майкл Помпео доповнив:

«Писання закликає нас “оновлювати наш розум”. На моєму столі завжди стоїть відкрита Біблія, і я щоранку намагаюся приділити їй трохи часу. Мені потрібно оновлювати мій розум істиною кожен день. І ця істина полягає в тому, щоб бути смиренним. У Приповістях йдеться: “У смиренних мудрість”».

Нагадаємо, що Майк Помпео колись заявив:

«Моя віра в Ісуса Христа дійсно змінює стан речей».

Також повідомляємо, що Майк Помпео, державний екс-секретар США, був призначений старшим радником Центру «За свободу» (Standing for freedom center), де його зовнішньополітичний досвід буде використаний для сприяння просуванню релігійної свободи.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button