Медіа новини

Головна журналістська подія осені − Новомедіа Форум стартує 11-12 листопада

Уже через тиждень, 11-12 листопада, у Києві зберуться провідні медіаперсони, працівники редакцій, студенти журналістських факультетів, блогери на Новомедіа Форумі. Учасників чекає два дні інтенсиву із 15-ма топ-спікерами. Це офлайн-платформа для навчання, спілкування, знайомства і пошуку роботодавців. Тривають останні дні реєстрації на подію, адже кількість учасників цього року обмежена.

Джерело: Прес-реліз Новомедіа

Вже 10 років Новомедіа Форум збирає ключових персон вітчизняного та зарубіжного медіасвіту. Учасників приваблює концентрація знань, топові спікери, майстер-класи, гострі дебати, особисті контакти, якісний контент. Цього року спікерами стануть Костянтин Стогній, Олександр Човган, Ольга Туній, Оксана Гутцайт, Наталка Фіцич, Сакен Аймурзаєв, Сергій Чаплигін, Микола Рогинець, Тетяна Урюпова, Валерія Сергєєва, Олена Цинтила, Макс Левін, Ян Доброносов, Олексій Погорєлов, Роман Лаба, Руслан Кухарчук. Спікери розкриють актуальні теми на будь-який професійний та інформаційний запит. А учасники зможуть поставити запитання доповідачам як із залу, так і тет-а-тет.

на Новомедіа Форумі

Гасло заходу 2021 року: «Свободу – слову!» Йдеться і про традиційні, і про соціальні медіа. Практика ідеологічного цензурування стала занадто широко застосованою, і вона підриває основу суспільства, у якому має плекатися принцип вільного висловлювання. Спікери розкажуть як зберегти, а то й відновити цю свободу слова, а також поділяться досвідом цензурування у своїх ЗМІ.

Перший Новомедіа Форум пройшов у 2011, то ж бренд святкує ювілей − десять років від заснування. Щороку на події зустрічаються фахівці телебачення, радіомовлення, газетно-журнального сектору, веб-проектів і нових медіа. Відмінною характеристикою Форуму є професіонали, що виступають в ролі спікерів і експертів. Ключові персони з усіх типів медіа збираються в один час в одному місці.

Читайте також:

Новомедіа Форум 11-12 листопада: як зберегти, а то й відновити свободу слова
Головна медіаподія цієї осені – Новомедіа Форум! Захід відбуватиметься 11 та 12 листопада у столиці. Гасло заходу: «Свободу – слову!». Джерело: novomediaforum.org Асоціація «Новомедіа» – це…

 

Форум пройде в центрі столиці в комплексі Inveria ivent space. Цього року через карантинні обмеження на подію потрапить лише 100 учасників.

Попередня реєстрація обов’язкова: https://novomediaforum.org/  

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button