Релігія

Християнська релігія у РФ перетворилася на знаряддя війни

Християнська релігія у РФ перетворилася на знаряддя війни, повідомляє Міхаель Ґалер, депутат Європарламенту від Німеччини, член Комітету Європарламенту у закордонних справах на конференції «Війна Росії проти України – війна ідеологій і культури».

Джерело: ukrinform

«Ми бачимо, як релігія, в цьому випадку християнська релігія, може ставати інструментами війни», − наголосив депутат.

За словами Ґалера, християнські та гуманістичні цінності покликані захистити народи від жахів війни, диктатури та брехні, які «навіть релігію намагається перетворити на знаряддя війни».

Він запевняє, що говорити про використання Росією релігії для продовження війни потрібно відкрито, аби викрити всі ті жахи, які відбуваються в Україні, а також усіх тих «шарлатанів», які освячують зброю і благословляють тих, хто потім застосовує зброю на мирне населення.

Ґалер навів у приклад голову (російської – ред.) православної церкви патріарха Кирила і назвав його просто офіцером ФСБ у патріаршій рясі та додавши, що він «завжди говорить про це прямо і жорстко, зокрема в Європарламенті».

Політик наголосив, що таких людей «потрібно викривати й прямо називати їх пропагандистами смерті і руйнації».

Читайте також:

Замороження коштів та заборона на в’їзд до ЄС: проти російського патріарха Кирила Євросоюз планує запровадити санкції

Як повідомлялося раніше, Естонія запропонує включити главу РПЦ Кирила до списку санкцій Євросоюзу за «вихваляння та підтримку геноцидної війни».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!