Медіа новини

Джордж Сорос, прибічники Клінтона, Обами та європейські уряди стоять за кампанією проти Ілона Маска

За кампанією проти Ілона Маска, який нещодавно придбав соціальну мережу Twitter, стоять бізнесмен Джордж Сорос, прихильники Білла Клінтона і Барака Обами, а також уряди кількох європейських країн. Про це повідомляє британська газета Daily Mail.

Джерело: vsirazom

Після придбання Маском соціальної мережі Twitter, 26 громадських та правозахисних організацій підписали відкритий лист до компаній, що розміщують рекламу в Twitter, попереджаючи їх про необхідність переглянути своє рішення та бойкотувати соціальну мережу, якщо новий власник запровадить «необмежену свободу слова».

«Під управлінням Маска Twitter ризикує перетворитися на вигрібну яму дезінформації з прив’язаним до неї вашим брендом, забруднюючи нашу інформаційну екосистему в той час, коли довіра до інститутів та ЗМІ вже перебуває на рекордно низькому рівні.

Ваші рекламні долари можуть фінансувати марнославний проєкт Маска, або закликати його до відповіді. Ми закликаємо вас вимагати від Маска дотримання основних стандартів суспільної довіри та безпеки, а в іншому випадку відкликати свої рекламні витрати з Twitter», – написали активісти у своєму зверненні.

У своєму Twitter Маск відповів на цей лист: «Хто фінансує ці організації, які хочуть контролювати ваш доступ до інформації?» Давайте досліджувати…». А також додав: «Сонячне світло — найкращий дезінфікуючий засіб».

The Daily Mail виявило, що ці підписанти мають безпосереднє відношення до всесвітньо відомих лобістів лівих ідей. Видання зазначає, що лист був складений на бланку з логотипами Accountable Tech, Media Matters for America і Ultraviolet.

Серед некомерційних організацій, які підписали петицію, була також кампанія Center for Countering Digital Hate. Згідно з останнім звітом, її найбільшим спонсором є шведське урядове агентство розвитку Sida, за ним слідує Фонд «Відкрите суспільство» Джорджа Сороса.

Зокрема, серед підписантів – Media Matters for America. Це політично ліва некомерційна організація та група зі спостереження за ЗМІ. Вона була заснована у 2004 році журналістом та політичним активістом Девідом Броком на противагу консервативному Media Research Center.

Accountable Tech — це угруповання, що базується у Вашингтоні, на чолі з Джессі Леріхом, колишнім представником зовнішньої політики Гілларі Клінтон.

«UltraViolet − це потужна спільнота людей, мобілізованих на боротьбу з сексизмом і створення більш інклюзивного світу, який точно представляє жінок у всіх сферах − від політики та уряду до ЗМІ та поп-культури», − заявляють вони на своєму сайті. Організація була заснована у 2012 році.

Отже, Daily Mail у своєму матеріалі робить висновок, що за кампанією проти Ілона Маска стоїть мільярдер Джордж Сорос, а також представники колишніх президентів-демократів і донори Демократичної партії США. Зокрема, кілька організацій пов’язані з урядами Данії, Нідерландів, Німеччини та Канади.

Видання також зазначає, що на Барака Обаму, Гілларі Клінтон і Джорджа Сороса працюють активісти, які вимагали від великих компаній не купувати рекламу в Twitter. Зокрема, Black Lives Matter Global Network Foundation, Gender Equity Policy Institute, Global Project Against Hate and Extremism, Women’s March. Усі вони відомі своєю лівою політикою, підтримкою ЛГБТ-спільноти та пропагандою гендерної ідеології.

Нагадаємо, у квітні Ілон Маск підписав угоду про придбання Twitter. Але рішення Маска про купівлю соціальної мережі викликало негативну реакцію прихильників лівої політики. Таким був колишній керівник Джек Дорсі. За часів Дорсі Twitter запровадив найжорстокішу цензуру на акаунти та повідомлення, які транслювали консервативний традиціоналістський світогляд.

Читайте також: 

Нові функції та свобода слова: Ілон Маск купив Twitter

Також широко видалялися і блокувалися акаунти людей, пов’язаних із Республіканською партією США. Найгучнішим випадком було видалення облікового запису Трампа з понад 88 мільйонами підписників. Після цього інциденту почався розвиток альтернативних соціальних медіаплатформ.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button