5 років тюрми та штрафи у сотні тисяч гривень: зареєстровано законопроект про відповідальність за критику ЛГБТ

На сайті Верховної Ради з’явився текст законопроєкту №3316 «Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо протидії злочинам на ґрунті ненависті за ознаками сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності)». Автором є представник фракції «Слуга народу» Ольга Василевська-Смаглюк.
Тут можна прочитати фаховий коментар до цього законопроекту:
Що пропонує народний депутат
Законопроєктом пропонується внести до статті 67 Кримінального кодексу України ще одну обставину, яка обтяжує покарання за вчинення злочину. Такою обставиною має бути вчинення злочину «з мотивів нетерпимості до сексуальної орієнтації чи гендерної ідентичності особи».
Законопроєктом передбачається, що така ознака є обов’язковою для врахування судом при розгляді справи.
Крім того, законопроєкт передбачає доповнення статей 115, 121, 122, 126, 127, 129, 293, та 294 КК України такими окремими мотивами вчинення відповідних злочинів як нетерпимість до сексуальної орієнтації особи (групи осіб) або її гендерної ідентичності.
- Парламентаря християнку тягають по судах за висловлювання проти ЛГБТ
- За критику гей-параду та ЛГБТ покарання штрафом до 350 тис грн
Законопроєкт також передбачає доповнення Кримінального кодексу України новою статтею 161-1, яка передбачає окремий склад злочину у вигляді публічних закликів до ворожнечі та нетерпимості, насильницьких дій, переслідування чи приниження гідності осіб чи груп осіб за ознакою сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності.
Наприклад, якщо противники ідей руху ЛГБТ вийдуть на черговий протест проти гей-параду і хтось вигукне, що релігія засуджує гомосексуальну поведінку, таку людину можна буде притягти до кримінальної відповідальності за заклики до ворожнечі та нетерпимості.
Нагадаємо, раніше депутат від «Слуги народу» Ольга Василевська-Смаглюк виступила за обмеження свободи слова «з поваги до інституту президентства».
Джерело: Собор
[sc name=”futerblock” ]








Не хочеться говорити поганих слів, але розуму в неї ані на грош.
Що у головах таких людей. Який жах!!! Яке невігластво. Вона взагалі розуміє, що вона вводить, що вона взагалі робить? Як виховувати нормальних дітей, утворювати здорові плідні сім‘ї? Як відновити популяцію здорових розумних людей на цій землі? Яка темна і обмежена людина…Що може дати психологія смерті? Чоловік і жінка народжують дітей, творять життя, утворюють сім‘ї. А що пропонує ця особа? Повторюю, яке невігластво і обмеженність у глобальному баченні життєво творчих питань… Гидота!!!