Домашня » Здоров'я » Гарячка, яка приносить здоров’я

Гарячка, яка приносить здоров’я

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Ви погано себе почуваєте, і у вас гарячка? Як ви вважаєте, підвищення температури вам на благо, або ж краще спробувати збити її?

Фізіологи, які з’ясовують, що відбувається з людиною при підвищенні температури, стверджують, що гарячка – це дуже важлива захисна реакція організму на захворювання. У нормі температура тіла змінюється в залежності від часу доби. Якщо температура опускається нижче 26,6 градусів С або підіймається вище 42,2 градусів С і такий стан триває досить довго, то зазвичай настає смерть.

Тому в наш організм вбудований термостат – гіпоталамус, який утримує температуру тіла в зазначених межах.

Якщо мікроби, що викликають захворювання, потрапляють в кров, то білі кров’яні тільця починають виробляти особливий білок. Він спрямовується в гіпоталамус і «змінює налаштування» термостата, в результаті чого температура тіла підвищується. Цей стрибок температури призводить до того, що в організмі у 20 або більше разів збільшується кількість Т-лімфоцитів, відповідальних за боротьбу з бактеріальною інфекцією. Підвищується і виробництво речовин крові, які протидіють вірусам. Крім того, цей білок блокує здатність бактерій використовувати в обміні речовин вільне залізо крові — якраз в той момент, коли це залізо потрібно їм найсильніше. Відомо, що навіть ігуани та риби при захворюванні підвищують температуру свого тіла, перебираючись в тепліше середовище.

Невже підвищення температури, що допомагає боротися з інфекцією, – це випадкова реакція організму, або все-таки в ній простежується розумний задум? Звичайно ж, друге; і ми повинні дякувати Творця за настільки потужний захист від недуг.

Книга Притч Соломонових, 3: 7- 8

Не будь мудрий у власних очах, бійся Господа та ухиляйся від злого! Це буде ліком для тіла твого, напоєм для костей твоїх.”

Джерело: https://telegra.ph/ZHar-prinosyashchij-zdorove-11-19

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

Кого дискримінують "Основи сім'ї"?

Наступна Стаття

Звільнення решти бранців Кремля та їх ресоціалізація: громадськість готує план дій

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *