Релігія

Голова РПЦ патріарх Кирил внесений до санкційного списку Великобританії

До санкційного списку Великобританія внесла голову Російської православної церкви патріарха Кирила (Володимира Гундяєва). Передбачається заборона на в’їзд у країну та заморожування активів. Окрім нього до списку включені ще 11 громадян України та Росії.

Джерело: svoboda.org з посиланням на gov.uk

Британська влада наголосила, що причина внесення голови РПЦ до списку полягає у тому, що патріарх підтримує вторгнення Росії в Україну.

11 громадян України та Росії, які були також включені до списку, це представники призначених на окупованих територіях України адміністрацій, які співпрацюють із російськими військовими, офіцери російської армії, депутат Мосміськдуми Сергій Савостьянов та уповноважена з прав дитини Марія Львова-Бєлова.

Зазначається, що ще після початку повномасштабної війни патріарх Кирил зазначив, що на Донбасі триває «метафізична боротьба». Також він звинувачував владу України у заохоченні церковного розколу. Окрім того, за його словами, Росія у своїй історії ніколи ні на кого не нападала.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button