СвітХристиянські новини

«Голос мучеників-Корея» закликає християн написати листи ув’язненим за віру, щоб їх підтримати та підбадьорити

Організація «Голос мучеників-Корея» закликає християн написати листа підтримки в цьому місяці 14 вірянам, ув’язненим за віру в Китаї, Еритреї, Ірані, Пакистані та Північній Кореї. Представник організації «Голос мучениківКорея» др Хен Сук Фолі говорить, що метою цієї кампанії є забезпечення того, щоб кожен з 14 вязнів віри отримав по 100 листів підтримки.

Повідомляє “Слово про Слово” з посиланням на пресреліз організаторів.

Представник Фолі повідомляє:

«До Євреїв 13:3 нам велено пам’ятати тих, хто поміщений у в’язницю за віру в Господа Ісуса. Ми не можемо відвідати їх, оскільки вони знаходяться в ув’язненні в інших країнах, але ми, безумовно, можемо написати їм листа, з якого вони дізнаються, що ми молимося за них і що вони не забуті. Для ув’язнених за віру це особливо актуально в час пандемії».

Організація «Голос мучеників-Корея» створила окрему сторінку на вебсайті для цієї кампанії, яка називається «В’язні за віру» («Prisoners of Faith»). На сторінці містяться профілі кожного з ув’язнених, а також інструкція з написання листів, фрази та місця Писання мовою увязненого, поштова адреса місця утримання.

Серед 14 ув’язнених – китайські пастори Ван І та Джон Цао, кілька пасторів і церковних лідерів з Еритреї, пакистанський християнин, засуджений до довічного ув’язнення за передбачувані дії проти Корану. А ще відбуває 15-річний термін в Північній Кореї за служіння північнокорейцям китайський диякон корейського походження Чан Мун Сік.

«У деяких з цих країн міжнародне поштове повідомлення було тимчасово зупинено через коронавірус, – говорить представник Фолі. – Але ми просимо християн продовжувати писати листи навіть для ув’язнених з цих країн, щоб, як тільки поштова служба відновить свою роботу, віряни змогли отримати велику кількість листів підтримки».

Представник Фолі говорить, що християнські ув’язнені й ті, хто вже звільнився називають отримання листів з усього світу одним з найбільших джерел підбадьорення під час ув’язнення.

Фолі навела приклад першої кампанії з написання листів, організованою «Голосом мучеників-Корея» у 2002 році для північнокорейського перебіжчика, ув’язненого в Китаї, якому загрожувала репатріація в Північну Корею. На початку свого тюремного ув’язнення перебіжчик, який для безпеки назвав себе «пан Кім», почав отримувати листи від небайдужих християн з усього світу кожні два місяці, завдяки цій кампанії.

«Пан Кім сказав, що листи дали йому відчути підтримку і зв’язок з вселенською церквою під час відбування 10-річного терміну, – говорить представник Фолі. – Дивом його не відправили назад в Північну Корею. Однією з головних причин цьому, на нашу думку, постійний потік листів, який свідчить про те, що віряни з усього світу пильно стежать за його ситуацією».

Особи та церкви, зацікавлені в написанні листів увязненим-християнам, можуть отримати доступ до повної інформації та інструкцій за адресою https://vomkorea.com/ru/prisoner-profiles/ або звернувшись до «Голосу мучеників-Корея», написавши їм на електронну адресу admin@vomkorea.com.

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button