Цікаві історії

Гнів

Один чоловік нарешті зміг здійснити свою заповітну мрію − взявши великий кредит, він придбав старенький мікроавтобус, який вимагав ремонту. Щовечора він рихтував його, терпляче і копітко постукуючи молоточком. Під час роботи він розповідав трирічному синові, як вони візьмуть маму одного разу, і вирушать на цьому автобусі в подорож.

Одного разу, коли батько був відсутній у гаражі, син вирішив допомогти батькові в ремонті й у такий спосіб прискорити момент щасливого від’їзду. Він узяв молоток і почав стукати по корпусу автобуса, як робив це тато. Увечері, коли батько побачив понівечений автобус, він розлютився так, що в гніві схопив молоток і настукав дитині по руках, примовляючи, щоб він не смів брати без дозволу інструменти й робити те, що йому не дозволяли.

Через три дні дитину, яка постійно скаржилася на біль в опухлих ручках, відвезли в лікарню. Лікарі, щоб врятувати її життя, ампутували обидві кисті. Коли батько увійшов у палату до прооперованого малюка, той, бліденький, із забинтованими куксами, жалібно глянув на тата:

– Татку, чесне слово, коли в мене знову відростуть ручки, я більше ніколи не братиму без дозволу молоток.

Батько повісився того ж вечора.

Понівечений мікроавтобус, дитина, що стала інвалідом, і батько − самогубець. Чи вартувало одне іншого?

Читайте також:

Гнів не творить правди Божої. Гнів може вбити. Тому Бог і каже: «Я розумію, ви не можете не гніватися, є такі речі у вашому житті, які не можуть залишити вас байдужими. Але Я прошу вас, стежте за собою, не заподійте зла іншим і собі. Воно того не варте».

Усе скороминуще в цьому світі, і купа металолому, і навіть зрада та брехня − усе суєта й марнота, коли йдеться про людські життя або про здорову психіку.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Редакція

Слово про Слово – інформаційний християнський ресурс. Публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button