Релігія

Геноцид українського народу зі сторони російських військ – заява Ради Церков України

Всеукраїнська рада церков і релігійних організацій опублікувала заяву, в якій засуджуються факти геноциду українського народу зі сторони російських військ у Київській області.

Джерело: vrciro.org.ua

Автори заяви зазначають, що Буча, Ірпінь, Гостомель та навколишні селища місяць перебували у тимчасовій окупації російськими військами. Цей час жахливих подій призвів не лише до масштабних руйнувань прекрасних новозбудованих житлових кварталів, дитячих майданчиків, лікарень і інших соціальних закладів, але й до тотального знищення мирного населення цього регіону.

У Бучі лише на одній із вулиць було знайдено 15 застрелених у голову людей зі зв’язаними руками. Існують докази й зґвалтування жінок і дітей російськими солдатами, після чого жертв насилля на очах у рідних розстріляли й покинули у братських могилах або просто на вулиці. За кілька тижнів окупації сотні, а можливо тисячі українців були закатовані та вбиті.

Релігійні діячі переконані, що цей жахливий кривавий слід загарбників на українській землі та підтримка їхніх дій в Росії, є свідченням спотворення світогляду та моральної деградації російського суспільства.

Тому санкції проти російської економіки є аргументом воєнних злочинів в Україні. До того ж терористичні дії російських окупантів повинні спонукати світових лідерів, НАТО та ЄС надати Україні всю необхідну зброю для перемоги над Росією.

ВРЦіРО підкреслює, що це війна людськості, моральних цінностей, доброчесності з концентрованим злом, що має сатанинську фашистську природу. Культ війни та шовінізм вже десятки років прославляються в російському суспільстві.

Кожна держава у світі має визнати геноцид українського народу під час російського вторгнення та засудити ідеологію «Русского міра» як таку, що виправдовує геноцид народів та знищення цілих держав, наголошує Рада Церков.

Наприкінці звернення, автори написали, що вони моляться за повну перемогу України над цим злом, за розгром російських окупаційних військ, повалення людиноненависницького режиму в Росії, прозріння та покаяння осліплених пропагандою російських громадян.

Повний текст можна прочитати, перейшовши за посиланням.

Нагадаємо, що Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних організацій звернулась до світових лідерів у зв’язку з військовою агресією Росії проти України з проханням зробити усе можливе для припинення нападу агресора на нашу країну.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Цікаво: представники УПЦ МП (а насправді – РПЦвУ) підтримали цю заяву?!
    В будь-якому разі не викликає сумніву, зокрема, таке.
    Ця “церква” (як певна квазі-релігійна структура, а тим паче – окремі її частини і персоналії) була і є важливою складовою частиною зловорожої – прокремлівської “5-ї колони” в Україні. А тому, вочевидь, надалі – неодмінно – її існування і діяльність в нашій незалежній державі має бути офіційно СКАСОВАНІ!
    Чи, принаймні, на її основі, скажімо, мусить бути сформована, загалом, засадничо НОВА – абсолютно незалежна від Московії церковно-релігійна організація – з яскраво вираженою лояльно-патріотичною позицією. Ну а щодо її подальших взаємостосунків, скажімо, з ПЦУ (гіпотетичне їх об’єднання тощо) – це їхні, напевно, суто внутрішні питання й проблеми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button