Варто замислитись

Генетика: новітні дослідження

Усе людство походить від однієї пари людей – такий результат останнього дослідження у царині генетики. Це дослідження спростовує теорію, яка вимірює вік Землі мільйонами років. Чому ж це замовчується?
У результаті проривного дослідження в галузі генетики вчені Рокфеллерівського університету в Нью-Йорку і Біоцентру Базель-ського університету в Швейцарії дійшли висновку, що кожна сьома людина, котра живе сьогодні на землі, і більше до відсотків усіх видів тварин походять від однієї-єдиної пари, приналежної до даного роду. Крім того, у рамках досліджень під керівництвом професора Марка Янга Стокле (Рокфеллерівський університет. Нью-Йорк) і професора Девіда Соломона Талера (Відділення біологічних наук. Базельський університет) було встановлено, що ці сингулярні пари прабатьків жили не сотні мільйонів, а всього лише сто або двісті тисяч років тому. Результати дослідження були опубліковані в науковому журналі «Хьюмен Еволюшн».

Результати даного дослідження ставлять під сумнів усі парадигми теорії еволюції. «Висновки вельми несподівані. – говорить професор Марк Стокле, – і я,  як тільки міг чинив опір їм. Отримані нами результати ставлять під сумнів уявлення про те. що сучасні види тварин існують уже мільйони років». Професор Талер у бесіді з каналом «Фокс-Ньюс» зазначає, що антропогенетичні дані представляють однозначну картину: вони «узгоджуються з гранично вузьким діапазоном лише однієї пари».
Два десятиліття тому дослідники встановили, що мітохондріальна ДНК містить певний типовий зразок. Канадський учений-генетик Пауль Херберт ввів у зв’язку з цим поняття «штрихкод ДНК», оскільки цей геном дозволяє ідентифікувати види тварин подібно до зчитування продуктів за штрих-кодом на касі в супермаркеті. Вони, як і річні кільця дерев. дозволяють зазирнути в минуле і визначити вік виду. З першим кільцем вік. умовно кажучи, встановлюється на нуль. Талер і Стокле вивчили штрих-коди 100 000 видів. Це «одне з найбільш ретельних досліджень, що досі проводилися», – стверджує науковий журналіст Стів Уоррен.
Це дослідження ставить нам «великі загадки». Отримані результати несумісні з загальноприйнятою в науковому світі теорією походження людини і видів тварин. На присвячених науці сторінках «Дейлі Мейл» можна прочитати про те. що отримані результати «ставлять під сумнів» парадигму еволюції, «визнану на даний момент усім науковим товариством».
Тепер наука повинна пояснити, як це можливо, що біля витоків історії людства стояла всього лише одна пара людей, та й до того ж за історичними мірками, не так уже й давно. Все це повністю суперечить теорії еволюції.
Професор Стокле передбачає, що спочатку на землі була лише одна пара людей, від якої утворилось усе сучасне людство (це вірно і для більшості видів тварин). На нашій планеті, ймовірно, сталася якась глобальна катастрофа, яка різко зменшила чисельність популяції людей і майже всіх тварин до однієї-єдиної пари.
Але чи можливо таке, щоб на всій землі залишилися в живих лише одна пара людей, здатна до розмноження, і по парі майже всіх тварин? Як таке уявити? Уявлення про те. що все людство походить від однієї-єдиної пари людей, відповідає біблійній оповіді про створення світу. Про це говорять новітні дослідження, що суперечать теорії еволюції. Учені встановили, що всі люди на рівні мітохондріальної ДНК неймовірно схожі один на одного. На генетикомітохондріальному рівні кожна людина відрізняється від інших у середньому лише на 0.1 відсотка. Традиційна теорія, що припускає безліч випадкових мутацій за неймовірно величезний проміжок часу, неминуче має на увазі дуже широкий діапазон відмінностей у генах сучасних живих істот і людини. Чи підтверджують цю теорію результати новітніх генетичних досліджень? «Ні, – відповідає професор Стокле, – генетична різноманітність більшості видів живих істот на планеті є доволі незмінною». Якщо оцінювати вік Землі в мільйони років, генетична різноманітність має бути набагато більшою, ніж показують результати досліджень.
«Штрих-коди» виявляють іще один момент, що суперечить теорії еволюції. Відповідно до теорії ймовірностей, походження живих істот за тривалі періоди часу, а також переходи між різними популяціями мають бути досить плавними і безперервними. Однак результати генетичних досліджень показують чітко окреслені, розмежовані групи живих істот. Біблія називає ці групи «родом».
«Результати дослідження ставлять під сумнів усі парадигми теорії еволюції», – заявив професор Марк Стокле.
Результати цих досліджень мимоволі підтримують біблійне вчення про створення світу.
У німецьких газетах не з’явилося жодного повідомлення на цю тему. Окремі згадки можна знайти лише на наукових сайтах або в таких журналах, як Collective Evolution. Tech Times. Evolution News, а також у ЗМІ на кшталт Fox News і Daily Mail У цих джерелах також згадувалося про те. що отримані результати досліджень ставлять під сумнів теорію еволюції. Про те ж. що це добре узгоджується з Біблією, ніхто не пише.

Автор: Томас Лахенмаєр

Джерело: Віра і життя (З журналу «Ethos», 5/2019)

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button