Медіа новини

Facebook видаляє кілька полів інформації з профілів, зокрема релігійні та політичні погляди

Facebook видаляє кілька полів інформації з профілів, зокрема релігійні та політичні погляди, адресу й сексуальну орієнтацію.

Джерело: village

Незабаром Facebook повідомить користувачів про зміни, а саме про видалення чотирьох інформаційних полів з профілю, які включають релігійні та політичні погляди, адресу та поле, що вказує на сексуальну орієнтацію користувача.

Зміна набуде чинності 1 грудня. Представник компанії заявив, що мета зміни − спростити використання соцмережі. Водночас користувачам не буде заборонено повідомляти таку інформацію про себе в іншому місці профілю.

Рішення Facebook позбутися цих конкретних полів профілю є частиною зусиль щодо оптимізації платформи, яка наразі складається з кількох функцій, які є дещо застарілими. Інші популярні платформи, такі як Instagram і TikTok, не пропонують користувачам додавати інформацію про релігійні, політичні чи сексуальні уподобання до своїх біографій.

Читайте також:

Як повідомлялося раніше, Цукерберг звільнив 11 тисяч співробітників Meta Corporation. Власник Meta скоротив штат WhatsApp, Facebook і Instagram на 13 % через зростання конкуренції та втрати реклами.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!