Блог редактора

Окультизм, що я думаю про це

Вітаю вас дорогі читачі з випуском нового номеру газети Слово про Слово. Цей номер присвячено темі окультизму. На мій погляд дуже актуальної теми для нашого сьогодення. Якщо аналізувати інформацію, з якою зустрічається пересічний українець, то серед різноманіття тем, ця знаходиться далеко не у кінці списку, а займає  досить високі позиції.

Нажаль більшість українських традицій, які до нас прийшли ще з далекого язичницького минулого тісно переплетені з окультною практикою. Сьогодні багато людей не надають цьому великої уваги, сприймають це як гру чи розвагу не розуміючи хто за цим стоїть, і чого це може коштувати. Біблійну позицію ви можете знайти у матеріалах номеру. Або переглянувши відео студії Прада PRO, що розміщені за посиланням: https://www.slovoproslovo.info//multimedia/109-pobutovi-marnovirstva

Більше про окультизм:

Хотілося б від вас, дорогі читачі, дізнатися про вашу точку зору, як ви відноситесь до цього, чи мають право на існування окультні традиції та ритуали в нашій християнській культурі? Окультизм… Як ви відноситесь до ворожби, це добре чи погано? Чи магія може бути доброю? А що ви думаєте про гороскопи? Чи корисно гадати на кавовій гущі? Як ви відноситесь до екстрасенсів, віщунів?

Свої думки можете висловлювати у коментарях нижче. 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button