Новини суспільстваХристиянські новини

Досягнення миру на Сході України із залученням релігійних лідерів – Керівник Офісу Президента

Керівництво Української держави закликає релігійних лідерів долучитися до досягнення миру на Сході країни. Про це заявив керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак під час зустрічі зі священиком Римо-Католицької Церкви та президентом глобальної гуманітарної організації «Яхад − ін Унум» отцем Патріком Дебуа.

Повідомляє risu.ua з посиланням на ukrinform.ua.

Андрій Єрмак наголосив, що для України є надзвичайно важливим питання досягнення миру на Сході, тому керівництво держави активно закликає релігійних лідерів долучитися до цього процесу.

Досягнення миру на Сході України із залученням релігійних лідерів – Керівник Офісу Президента

За словами керівника Офісу Президента, Україну підтримують світові лідери, серед яких – канцлер Німеччини Ангела Меркель та Президент Франції Еммануель Макрон.

Також від Андрія Єрмака звучали слова подяки Патріку Дебуа за діяльність у сфері дослідження Голокосту та за те, що в період пандемії він відвідав Україну для участі у заходах, пов’язаних з Бабиним Яром.

Досягнення миру на Сході України із залученням релігійних лідерів – Керівник Офісу Президента

Читайте також:

Нагадаємо, що 23 квітня єпископи й пастори Української Міжцерковної Ради (УМР) проведуть спільну молитву за Україну в онлайн-форматі. Головна мета події – об’єднатися для пошуку Божого обличчя і клопотання за український народ. Подія розпочнеться о 18:00.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!