Новини суспільстваУкраїна

NewLib – онлайн-бібліотека з релігійним контентом, яку вже запустили в Україні

Олександр Ткаченко, міністр культури та інформаційної політики, повідомив, про онлайн-бібліотеку (NewLib) Софії-Мудрості з релігійним контентом, яку вже запустили в Україні. Повідомляє interfax.com.ua.

Міністр у Telegram-каналі зазначив, що у влітку минулого року він розповідав про ідею систематизувати інформацію про духовні видання України, обговоривши це із Всеукраїнською радою церков і релігійних організацій. Тому вже 21 січня 2021 року онлайн-бібліотеку Софії-Мудрості запущено.

NewLib є електронним зібранням вагомих текстів та об’єктів культури про мудрість, релігію, філософію від давнини до сучасності.

Читайте також:

Цікавий факт ще в тому, що бібліотека поєднує і книги, і аудіовізуальний контент: живопис, музику, архітектуру, відео, повідомив міністр.

Проєкт бібліотеки можна побачити на сайті http://newlib.org.ua

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button