Новини суспільстваХристиянські новини

Випускники духовних навчальних закладів 2019-2021 років можуть бути позбавленні права на подальше навчання – новий Наказ МОН

Згідно з новим Наказом Міністерства освіти і науки України (МОН), випускники духовних навчальних закладів 2019-2021 років можуть фактично втратити легітимність свого диплому і не зможуть його використати для подальшого навчання. Повідомляє sobor.com.ua.

Для громадського обговорення МОН пропонує проєкт Наказу щодо змін до Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2021 році.

Згідно з відповідним проєктом, для здобуття вищої освіти у 2021 році дозволено подання вступниками документа про вищу духовну освіту, виданого закладом вищої духовної освіти до 1 вересня 2018 року. Через це випускники духовних навчальних закладів 2019-2021 можуть бути позбавленні права на подальше навчання.

Об’єднання релігійних та громадських організацій Всеукраїнський Собор зазначає, що зараз є можливість внести необхідні корективи, аби потрібні зміни були внесені МОН. Тому саме час максимально активно взяти участь у громадському обговоренні.

Всеукраїнський Собор закликає надсилати свої зауваження і пропозиції за формою до 10 квітня 2021 року електронною поштою: kernychna@mon.gov.ua (Анжеліка Кернична).

Читайте також:

Детальніше читайте на сайті sobor.com.ua.

Нагадаємо, що викладачка «Львівської політехніки» Ольга Мер’є під час онлайн-пари розповіла про свої погляди щодо сексуальних розладів. Через це у засобах масової інформації почалося справжнє цькування та маніпуляції.

Відомо, що 39-річна Ольга Мер’є викладає на кафедрі дизайну та основ архітектури Інституту архітектури в НУ «Львівська політехніка». Ольга Мер’є є кандидатом наук з архітектури.

Що відбулося на онлайн-парі Ольги Мер’є, відомо завдяки аудіозапису, який тривав близько шести хвилин.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!