Світ

Дослідження вказують на те, що більшість євангельських християн США підтримують світські благодійні організації

Дослідження вказують на те, що у більшості євангельських християн Сполучених Штатів велика різниця між тим, що вони кажуть і як вони жертвують.

Джерело: christianpost.com

Згідно з результатами, опублікованих у четвер, більш ніж половина євангельських християн в США віддають перевагу світським благодійним організаціям, а не релігійним служінням чи іншим організаціям.

Infinity Concepts та Grey Matter Research опитали понад 1000 євангельських протестантів в США, потрібно було назвати улюблену благодійну організацію або яке служіння вони підтримують. Результати, опубліковані у звіті «The favorite Charity: Evangelical Giving Priorities», були неочікуваними.

Більша кількість протестантів, 84 %, сказали, що скоріш за все вони підтримають християнські організації, ніж нехристиянські, але тільки 46 % євангельських благодійників назвали релігійну організацію, яку вони підтримують.

Решта 54 % опитаних назвали улюблену світську організацію.

На основі результатів дослідження, засновник Infinity Concepts Марк Дрейштадт розповів, що він стурбований тим, що євангельські християни віддають перевагу світським організаціям, а не релігійним.

«Звичайно, євангельські християни можуть та повинні бути стурбованими такими речами, як грамотність дорослого населення, безпритульність чи забруднення середовища, − сказав Дрейштадт у заяві, − але варто відзначити, що у багатьох світські організації стоять на першому місці у списку пріоритетів, попри те, що є надійні християнські організації, які займаються тим же, чим і світські».

Серед тих, хто сказав, що вони підтримують християнські організації, більша частина з них сказала, що вони підтримують «організації, для яких християнська віра є основною частиною роботи, яку вони виконують», порівнюючи з 32 %, які віддавали перевагу «організаціям, які мають християнську основу або християнське бачення, але не обов’язково займаються християнською роботою».

Дослідження також вказало, що християни є досить активними в організаціях, яким вони жертвують. В цілому, 19 різних брендів колективно представляють улюблену організацію для 53 % євангельських спонсорів.

З цих п’яти брендів найпопулярніші: St. Jude Children’s Research Hospital (Дитячий Дослідницький Госпіталь Святого Юди), The Salvation Army (Армія порятунку), American Red Cross (Американський Червоний Хрест), Samaritan’s Purse (Сумка Самарянина) and UNICEF (ЮНІСЕФ). Вони були названі фаворитам (34 % усіх євангельських благодійників).

Євангельські благодійники подібні з американськими спонсорами щодо того, чому вони віддають перевагу. Зазвичай, це допомога людям з конкретними захворюваннями, такими як рак чи діабет (19 %) і міжнародна допомога (18 %) ці дві сфери були найбільш популярними серед євангелістів.

Більші організації також мають тенденцію залучати більше євангельських благодійників. 12 % євангельських благодійників назвали улюблені організації з прибутком понад 10 мільйонів доларів.

За даними дослідження, середньостатистичний річний прибуток організацій, яким євангельські християни віддають перевагу згідно з формою 900 Служби внутрішніх доходів США становить 1,7 мільярда доларів.

Рон Селлерс, президент Grey Matters Research сказав, що сьогодні  дослідження свідчать про те, що служителям та стратегам, можливо, доведеться змінити плани щодо збору коштів.

«Насправді, євангельські благодійники дуже схожі на інших благодійників, − сказав Селлерс, − багатьом лідерам потрібно розширити їхнє стратегічне мислення та зрозуміти, як цілком світські організації так глибоко проникли у євангельське населення. Конкуренція за донорський долар набагато ширша і сильніша, ніж визнають деякі лідери».

Дослідження надало схожі результати з Grey Matter Research, які проводились торік. Хоча більшість євангельських християн кажуть, що віддають десятину і вважають це біблійною заповіддю, тільки 13 % регулярно жертвують. Так, половина віддає менш як 1 % їх щорічного прибутку.

Дослідження The Generosity Factor: Evangelicals and Giving, показало, що у середньому християнин жертвує 2545 доларів США у рік, 1923 долари на церкву та 622 долари на благодійність. У середньому, протестанти жертвують 340 доларів церкві та 50 доларів віддають на благодійність, що становить загальну суму у 390 доларів.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button