СвітХристиянські новини

Американці вбачають у пандемії коронавірусу знак від Бога

Понад 60% американських віруючих усіх віросповідань вважають, що нова пандемія коронавірусу є ознакою того, що Бог говорить людству змінити спосіб його життя, згідно з новим дослідженням.
Тридцять один відсоток американців, які вірять у Бога, відчувають “сильно”, що вірус є знаком Бога, який спонукає людство змінитись, згідно з дослідженням  університету Chicago Divinity School та The Associated Press-NORC Center for Public Relations Research.
Загальнонаціональне опитування, проведене 30 квітня-4 травня 2020 року, виявило, що євангельські протестанти (43%) швидше за інших вірять у це. А чорношкірі американці, незалежно від освіти, доходу чи статі, частіше, ніж люди інших расових груп, говорять про те, що вони відчувають хворобу COVID-19 – як знак, який Бог хоче, щоб людство змінилося. Сорок сім відсотків афро-американців кажуть, що вони відчувають це сильно, у порівнянні з 37% латиноамериканців і 27% білих американців, додає опитування.

  • Американці хочуть, щоб Біблія впливала на закони США
    Читайте також

    Церква під час пандемії. Нові можливості для триваючої реформації
    Навряд чи хтось із богословів думав про такий сценарій, але сьогоднішня криза пандемії може бути часом для продовження реформації, яка зупинилася. Якщо церква не хоче і не може бути джерелом змін в…

     

Білі християни-євангелісти (67%), швидше за інших американських віруючих (53%), відчувають, що Бог захистить їх від зараження. Білі християни-євангелісти (7%) рідше за інших (15%) сумніваються в існуванні Бога або відчувають, що Бог покинув людство (3% проти 10%) через спалах COVID-19.
Дослідження показує, що американці в цілому мають нюансований погляд на підтримку балансу між свободою релігії та здоров’ям населення.
Хоча 51% американців вважають, що особисті релігійні служби повинні перезапускатися в якійсь формі, лише 9% вважають, що богослужіння повинні бути дозволені без будь-яких обмежень.

Джерело: christiantoday.com

[sc name=”futerblock” ]  
 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button