Новини суспільстваХристиянські новини

18 мільйонів гривень за добу на костел святого Миколая – можливо

Як відомо, костел святого Миколая, що у Києві, потребував відновлення після пожежі. Заради цієї справи досить немалу суму − 18 мільйонів гривень – українським підприємцям вдалось зібрати лише за одну добу.

Джерело: Українська правда

Собор був побудований в 1886 році, а всередині будівлі було створено художній розпис. Для концертного залу майстри сконструювали орган, який був одним із найкращих концертних інструментів України.

Владислав Чечоткін, засновник компанії Rozetka, повідомив, що компанія виділяє 1 млн гривень на реставраційні роботи, також до ініціативи долучилися Monobank, Приватбанк, Альфа-Банк Україна, Райффайзен Банк, ПУМБ, компанії Taryan Group, Dragon Capital, SD Capital, Нова пошта, ENSO та інші. Бізнесмен передбачив, що цей список упродовж наступних днів має поповнитися новими брендами та іменами.

Він також зазначив, що окрім компанії зробили пожертви на відновлення костелу ще десятки середніх і малих бізнесів, а також багато пересічних громадян.

Читайте також:

За попередньою оцінкою фахівців, для повного відновлення знадобиться більше, ніж 75 млн грн. До суми, які збере бізнес, решту потрібних коштів виділить держава. Тобто йдеться про унікальний кейс державно-приватного партнерства.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Ангеліна Должкова

Бакалавр кафедри романо-германської філології в Українському Гуманітарному інституті (педагог, перекладач). Є випускником біблійного інституту "Слово Життя". Студент магістратури УБТС програми "Християнське консультування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button