Світ

Церкви Міннесоти зібрали тисячі обідів для українців, які постраждали через вторгнення Росії в Україну

Чотири церкви, які розташовані в Міннесоті, нещодавно зібралися та запакували приблизно 100 тисяч обідів для нужденних, частину з них запланували відправити закордон, щоб допомогти тим, хто постраждав від російського вторгнення в Україну.

Джерело: christianpost.com

Минулої суботи Лютеранська церква Бетелю в Рочестері разом з 250 волонтерами організувала захід з пакування їжі від імені Food for Kids та Channel One Regional Food Bank.

Gloria Dei Lutheran Church, Holy Spirit Catholic Church and the Church of Jesus Christ of Latter-day Saints – це ті місцеві церкви, які також беруть участь у цьому заході.

Брюс Гудлін, організатор заходу сказав «The Christian Post», що він вірить в те, що благодійні зусилля пройшли дуже добре, він також додав, що волонтери поділились на кілька двогодинних змін.

Половина страв буде розподілена локально, а інша половина буде відправлена до Польщі і вже з Польщі буде розподілена між тими, хто постраждав від війни в Україні.

«Збір їжі в минулу неділю – це не окрема подія, скоріш звичайне явище для Лютеранської пастви, − сказав Гудлін, − кожного року церкви проводять кампанію з пожертвувань, які потім використовуються для закупівлі продуктів. Ці продукти закуповуються оптом нашим некомерційним партнером “Food for kidz”».

«Потім волонтери запаковують їжу в приміщення, надане лютеранською церквою Бетель. Ці зусилля дозволяють 100 % пожертвувань направити на придбання корисної їжі всього за 17 центів».

«Церква вже збирає кошти на наступний захід щодо зборів їжі, − сказав Гудлін, − люди можуть зробити пожертву, перейшовши на onreal.org та обрати “Food for kidz”».

З початку вторгнення Росії на східну частину України багато церков та інших благодійних організацій відправляли допомогу тим, хто постраждав від східноєвропейського конфлікту.

В попередньому інтерв’ю з СР Франклін Грем, президент євангельської гуманітарної організації «Сумка самарянина» в Північній Кароліні, розповідає про те, як благодійна організація створила польовий госпіталь у західноукраїнському місті Львові.

Він сказав, що люди, які тікають від бойових дій в Україні, мають загальні потреби в оздоровленні, а також вони мають поранення, отримані внаслідок конфлікту.

«Тут є люди, які мають цукровий діабет, люди з серцевими захворюваннями, високим кров’яним тиском, це звичайні щоденні життєві проблеми», − сказав Грем.

«І найгірше те, що тут є багато людей, які були поранені під час обстрілу». Грем додав, що вони будуть посилено їх лікувати.

Багато українців втекли до сусідніх країн, за даними ООН Польща прийняла близько 1,8 мільйона біженців, це 60 % з 3 мільйонів осіб, які втекли з України за минулий місяць через війну.

Багато церков з сусідніх країн, як Польща, відкрили двері для надання притулку та допомоги біженцям.

В Сполучених Штатах багато церков збільшили зусилля, щоб допомогти українським біженцям шляхом проведення акцій постачання та збору коштів.

В Ладлоу, штат Массачусетс, українська католицька церква святих Петра та Павла проводить акції постачання на користь тих, хто постраждав від вторгнення в Україну. За даними WWLP  гуманітарна допомога доставляється на західну Україну, щоб допомогти сиротам, пораненим військовим та цивільним.

Слов’янська церква в Єфраті, штат Пельсильванія, заснувала фонд допомоги біженцям з України, сума якого перевищила 200 000 доларів.

Тим часом українська католицька церква Різдва Божої матері в Спрінгфілді, штат Орегон, зібрала понад 40 000 доларів, щоб допомогти постраждалим від війни.

Інші церкви в США направили своїх членів для надання допомоги у сусідніх з Україною країнах.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button