Україна

На Хмельниччині відбувся черговий молитовний сніданок

На Хмельниччині відбувся черговий молитовний сніданок в один з останніх днів цього року. Представники різних релігійних конфесій об’єдналися для спільної молитви в облраді, щоб у молитві за мир в Україні та здоров’я людей підтвердити, що їх об’єднують не лише релігійні, а й загальнолюдські цінності.

Джерело: km-oblrada

Вже майже 70 років у світі існує традиція проведення молитовних сніданків, яка служить духовній єдності та розумінню провідних політиків, урядовців, дипломатів, релігійних та громадських діячів. На таких майданчиках немає місця для сварок і гострих дискусій, але вибудовується конструктивний діалог між представниками різних конфесій, є точки дотику для порозуміння, об’єднання та миру в країні та світі.

Сніданок проходив під гаслом «Хмельниччина в очах і серці Ісуса Христа». За чашкою чаю в затишній атмосфері присутні обговорили спільну діяльність обласної ради та релігійних конфесій Хмельницької області та поговорили про плани на майбутнє.

Усі учасники заходу спільно молилися за Україну, мир та здоров’я.

«Молитовний сніданок − це чудова можливість об’єднатися у спільній молитві за духовний розвиток суспільства, за мир і взаєморозуміння, для утвердження вічних духовних цінностей у суспільному житті. Сьогодні слова спільної молитви були про найважливіші цінності − за мир, за щасливе майбутнє, за здоров’я всіх хмельничан й усіх українців, щоб Господь відкрив нам серця для віри, надії та любові. Усім нам потрібно разом творити майбутнє та робити ту справу, яку ми любимо. Дай Боже, щоб прийдешній рік був мирним і щасливим для Хмельниччини та всієї України», − сказала Віолета Олександрівна.

Голова ради подякувала представникам релігійних конфесій за їхню позицію та співпрацю.

Читайте також: 

Також пасторським словом та настановами на наступний рік поділилися духовні отці. Подякували Віолеті Лабазюк за її працю та відкритість до людей та всіх церковних громад, побажали Божого благословення у всіх добрих справах на благо Хмельниччини.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!