Новини суспільства

Дистанційний лікарняний та соціальні виплати: евакуйовані вагітні жінки можуть оформити документ непрацездатності

Згідно з рішенням уряду України, жінки з 30-го тижня вагітності можуть оформити документ про тимчасову непрацездатність та отримати відповідні соціальні виплати. Відповідні зміни внесені до наказу МОЗ № 1066.

Джерело: reinform.com.ua з посиланням на kmu.gov.ua

Згідно з наказом, на час воєнного стану лікарям дозволено формувати МВТН (медичні висновки про тимчасову непрацездатність) дистанційно. Для цього жінка має зв’язатися з лікарем, який «контролює» її вагітність.

Або можна зв’язатися з іншим лікарем, якщо контакт з особистим був втрачений. Тоді необхідно надати іншому лікарю документ, який підтверджує вагітність та її термін (наприклад, довідка або виписка з останнього огляду вагітної в лікаря).

Своїм рішенням уряд спростив процедуру формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність для українців, які через вторгнення РФ були змушені виїхати за кордон.

Нагадаємо, що за словами начальника національного центру управління обороною РФ генерал-полковника Михайла Мізінцева, Росія «евакуювала» 196 356 дітей з України на територію РФ. Однак українська сторона називає це викраденням. Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button