війна

Кожен третій українець зазнав матеріальних втрат через війну − опитування

Згідно з результатами опитування «Оцінка шкоди, завданої воєнними злочинами Росії в Україні», проведеного групою «Рейтинг» в рамках волонтерського проєкту «НЮРНБЕРГ 2022», через розв’язану війну Росії проти України, кожен третій українець зазнав матеріальних втрат. Кожен третій змушений був розлучитися зі своїми близькими. Кожен другий українець втратив дохід через війну або дохід зовсім мізерний.

Джерело: censor.net

Внаслідок війни стан здоров’я більшості українців погіршився. Проте 95 % українців не зверталися до правоохоронних органів з питань, викликаних російським вторгненням.

Згідно з опитуванням, через війну знизився рівень доходів 66 % українців. Серед них 14 % втратили майже весь дохід, а у 32 % доходи суттєво зменшилися. 28 % підприємців відповіли, що їхній бізнес закрився, 12 % − що планують закриватися, а 48 % − що вони працюють, хоча доходи зменшилися.

Зазнали матеріальних втрат внаслідок війни − втратили житло, коштовності, автомобілі тощо 32 % українців. 10 % громадян України втратили житло: у 2 % воно було повністю зруйноване та непридатне для проживання, у 8 % – частково.

У 53 % респондентів внаслідок війни погіршилося фізичне здоров’я, у 61 % – психічне. 33 % українців були змушені розлучитися з рідними. Серед них 23 % досі живуть окремо, а 12 % вже знов разом.

Читайте також:

19 % втратили зв’язок з близькими. У 5 % на війні загинули близькі, а у 3 % респондентів рідні були примусово вивезені до Росії чи на окуповані території Сходу або Криму. 7 % українців зазначили, що вони особисто або їхні близькі родичі отримали поранення чи каліцтва внаслідок військових дій.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!