Новини суспільстваХристиянські новини

На Донбасі християни досліджують можливість прощення

30 червня в Україні стартував основний етап міжнародного дослідницького проєкту «Досягнення прощення». У проекті візьмуть участь близько 5 000 українців. Майже половина з них є жителями Донецької та Луганської областей, повідомляє прес-служба проекту.
У проєкті, основна частина якого проходить під кураторством Християнського центра «Реаліс» та ще однієї неурядової організації.
Мета ініціативи – надати людям, які постраждали від війни, насильства та жорстокості, інструменти для відновлення психологічної та емоційної рівноваги та вивчити можливість прощення кривдників за методом Еверета Вортінгтона.

Проєкт паралельно відбувається у Колумбії, Гонконгу, Індонезії та Південній Африці, де метод Вортінгтона вивчається у застосуванні до місцевих конфліктів
Результати дослідження, отримані в Україні, вивчатимуть у Гарвардському та Стенфордському університетах, а також Міському університеті Гонконгу.

«Вчення про важливість прощення знаходиться в самому центрі Нагірної проповіді Христа — воно додається до молитви «Отче наш» як пояснення і практичний висновок для наших взаємин з оточуючими, — каже Сергій Тимченко, Ph.D. та директор освітньо-дослідницького центру «Реаліс». — Західна цивілізація успадкувала радикальні ідеї християнства для суспільства – поєднання принципів прощення і справедливості. Цього ми хочемо також і для України. Прощення ніяк не скасовує необхідність обороняти нашу державу від російської агресії. Але воно є інструментом як відновлення духовного та емоційного станів людини, так і взаємин між людьми».

Про проєкт коротко:

  1. Концепцію «П’ять кроків для досягнення прощення» розробив д-р Еверет Вортінгтон (Everett Worthington), клінічний психолог зі світовим ім’ям і автор понад 30 книжок на тему «Прощення»
  2. Його метод застосовується у всьому світі у реабілітаційних центрах, сімейному та батьківському консультуванні і т.д.
  3. Для бажаючих взяти участь у наступній частині даного дослідження відкрита реєстрація через Facebook-event або на сайті forgive.org.ua з 1 по 30 серпня
  4. Загальна кількість учасників у світі – близько 17 000 осіб
  5. «Реаліс» працює в Україні з 1999 року. Спеціалізація організації — інтеграція християнського богослів’я і наукових досліджень, зокрема, в культурології, психології і соціальній етиці

Для бажаючих взяти участь у наступній частині даного дослідження відкрита реєстрація через  Facebook-event  або на сайті  Forgive.org.ua до 30 серпня. З питань, пов’язаних з проектом, можна звернутися до директора центру «Реаліс» Сергія Тимченка: тел.: 067 501 70 15, e-mail: s.tymchenko@realis.org

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник та головний редактор "Слово про Слово", видання з християнським корінням. Служить пастором. Його особисте життя відзначається відданістю родині: він є люблячим чоловіком і батьком трьох дочок, що додає йому натхнення у професійній сфері.

Схожі статті

Одне повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button