Новини суспільства

Міністерство слідкуватиме, щоб грошову допомогу отримали ті люди, які її потребують

Завдяки новій системі дедуплікації міжнародні організації в Україні зможуть підтримати якомога більше людей, які потребують допомоги, уникаючи дублювання зусиль. Міністерство соціальної політики України разом з Міністерством цифрової трансформації України запускає систему, що дозволить заощадити більше ресурсів для тих, хто їх потребує. Про це повідомляє пресслужба Мінсоцполітики.

Джерело: glavcom

«Система, підтримана Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансування Уряду Швеції, дозволить гуманітарним організаціям та державним установам перевірити, чи потенційні отримувачі виплат багатоцільової грошової допомоги не отримують підтримку від інших організацій. Відтак, гуманітарні організації зможуть уникнути дублювання зусиль», – зазначено в повідомленні.

Глава міністерства Оксана Жолнович зазначила, що уряд прагне змінити філософію соціальної підтримки, щоб виплати отримували ті, хто їх потребує.

«Презентоване цифрове рішення слугує саме цій меті, і допоможе нам покращити механізм призначення і виділення допомоги від гуманітарних організацій», – пояснила Жолнович.

Як повідомлялося раніше, мешканці п’яти областей, де ведуться активні бойові дії отримують додаткові виплати.

Читайте також:

Українські соціологи дослідили ставлення українців до церкви: результати дослідження

16 серпня Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроєкт №7353 про одноразову грошову виплату особам, які загинули або отримали поранення під час виконання службових обов’язків у період дії воєнного стану. Йдеться про журналістів, працівників об’єктів критичної інфраструктури та місцевих чиновників.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button