Домашня » Новини » Чому в Бразилії число католицьких храмів скоротилося наполовину

Чому в Бразилії число католицьких храмів скоротилося наполовину

1
Поширень
Pinterest WhatsApp

3 жовтня прес-служба Ватикану надіслала акредитованим журналістам посилання на об’ємне досьє на іспанській та португальській мовах. В цьому досьє, майже повністю присвяченому соціальним та екологічним питанням, на сторінці 35 з’являється графіка з відсотками присутності в Амазонії різних некатолицьких конфесій. Статистика по Бразилії в цілому так само вражає.

Загалом за даними «Atlas Panamazónico» REPAM – повністю 46 відсотків із 34 мільйонів жителів регіону за останні десятиліття відмовилися від католицької церкви, щоб перейти до інших релігійних конфесій.

Статистика по Бразилії в цілому так само вражає. За офіційним переписом населення, яке проводиться кожне десятиліття в цій країні, в 1970 році католики складали 91,8% населення, тоді як за переписом 2010 року вони складали лише 64,6%, а в переписі 2020 року очікується, що їх буде менше половини.

Вже сьогодні, враховуючи, що 46% бразильців перейшли – як в Амазонії, так і по всій Бразилії до протестантських конфесій, а ще 10-12% складають анімісти, агностики тощо, ті, хто залишається вірним Католицькій Церкві становитиме трохи більше 40% населення. У порівнянні з 91,8% в 1970 році.

Чисельність євангельських протестантів за цей період майже втричі збільшилась до 26 мільйонів, або близько 15 відсотків населення. Це зростання, який, як очікується, продовжиться, різко змінює релігійний ландшафт країни, де національна ідентичність переплітається з католицизмом з моменту висадки португальців 500 років тому.

Джерело: rodyna.org.ua

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

В Індії християнам заборонили поширювати літературу, незважаючи дозвіл

Наступна Стаття

Уряд визначив коли будуть вихідні на Різдво цього року

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *