Новини культуриХристиянські новини

Вийшла книга «Діти та батьки в Інтернеті: путівник для безпечної подорожі»

Завдяки команді Stop_sexтинг, у світ вийшла книга «Діти та батьки в Інтернеті: путівник для безпечної подорожі», яка допоможе батькам зрозуміти підводні камені онлайн-світу та, головне, навчити дітей «виживати» в ньому.

Джерело: Сторінка Миколи Кулеби у фейсбук.

Книга про те, як зробити час дитини в інтернеті безпечним. Коли реєструватися в соцмережах? Що таке кібербулінг? Як захиститися від злочинців у мережі?

Автори на сторінках книги розповідають про різні ризики й можливості для дітей у сучасному онлайн-середовищі.

Книгу можна придбати в книгарнях і книжкових онлайн-крамницях. Найдешевше − тут: dumka.top/hudozhni-knygy-dlya-ditej-i-pidlitkiv

«Інтернет – це величезний світ, відмовитися від якого сьогодні просто неможливо. Інколи зрозуміти “правила” цього світу важко і дорослим. Але, щоб захистити дітей, ми маємо навчити їх, як жити і в цьому світі. Як розвиватися, спілкуватися, але вміти обходити ризики та не стати жертвою злочинців» − пише Микола Кулеба, колишній уповноважений Президента з прав дітей.

Кулеба радить всім батькам прочитати цю книгу та використовувати у спілкуванні з дітьми.

За даними опитування SellCell:
  • 40% дітей почали користуватися гаджетами у віці від 6 років;
  • 28% − у віці до 4 років.

При цьому злочинів та небезпек для дітей в онлайні не меншає.

Читайте також:

За даними Internet Watch Foundation у 2020 році на 77% збільшилась кількість матеріалів, що зображують сексуальне насильство над дітьми, і зроблені самою дитиною, у порівнянні з 2019 роком.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button