Християнські новини

Презентовано унікальний ресурс з оглядом вуличних сімейних заходів у 2019 році

Рух “Всі разом!” створив спеціальний ресурс, де зібрана уся інформація про марафон вуличних сімейних фестивалів та маршів цього року. Формат інтерактивної карти на сайті дозволяє легко знайти своє місто в області та переглянути статистику учасників кожного регіону. 
Лендинг має просту, але символічну адресу:   www.vsirazom.ua/family2019ua   Там є фото, відео та текстові репортажі з вуличних подій. А таких заходів за 2019 рік нарахували аж 69! Також окремо представлена узагальнена статистика по країні: кількість міст, заходів, учасників, організатори тощо.
Руслан Кухарчук, голова руху “Всі разом!”, зазначає: “Ми раді вітати і шанувати кожний населений пункт України, який створює і постійно підтримує традиції вуличних заходів на сімейну тематику. Зусилля, докладені сьогодні, формують цінності наших міст і сіл”.
Ольга Дацька, координатор кампанії  рух “Всі разом – за сім’ю!”, розповідає: “Приємно спостерігати, як до марафону вуличних сімейних заходів долучаються нові населені пункти та зростає кількість учасників цих подій. Вуличні сімейні фестивалі стали вже звичними для головних площ, парків та вулиць міст України. І такий сайт-огляд із фактами та цифрами лише підтверджує це твердження”.

Нагадаємо, це вже не перший сімейний ресурс руху “Всі разом!” Подібні онлайн-сервіси з’являються в мережі вже чотири роки. Універсальна адреса, де розміщена вся інформація про вуличний сімейний рух в Україні:  www.vsirazom.ua/family 
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button