Сім'яХристиянські новини
Тренди

На Житомирщині зібралася велика християнська родина: 5 поколінь, 297 осіб

У с. Найдорф Житомирської області пройшла зустріч великої християнської родини. 5 поколінь, майже 300 людей з кількох країн збираються раз на три роки.

Джерело: ТСН, Facebook

Без трьох триста осіб, проте це одна велика християнська родина Прокопчуків. Раз на три роки родина збирається на батьківщині, де народилися дідусь Антон та бабуся Ліда. З’їжджаються родичі з усіх куточків України, США, Росії, Німеччини, Іспанії, Білорусі, щоб провести кілька днів разом. Познайомитися з новими членами родини, поспілкуватися і прославити Бога.

зустріч великої християнської родини

Історія цієї родини бере початок від Антона та Лідії Прокопчуків у яких народилося 13 дітей. Попри те, що це були не прості часи войовничого атеїзму, батькам вдалося передати дітям любов до Бога та здолати усі труднощі.

«Наші батьки завжди вчили нас жити згідно Біблійних принципів і ми намагаємося наслідувати добрий приклад. Навіть коли ми не дуже слухняні чи ображаємо один одного – ми намагаємося боротися за час разом» −  пише Діна Прокопчук у Facebook.

Щоб розібратися, хто є хто, створили велике родинне дерево, на якому розмістили фотографії усіх членів родини з короткою інформацією про кожного. Щорзустріч великої християнської родиниазу додаються нові світлини.

 

Родина має спільне бачення, яке вмістилося в одне речення, але має потужний зміст:

Від покоління до покоління – передати віру, закликати до святого життя і дружних відносин один з одним.

Наступна зустріч буде через три роки у 2024-му, і Прокопчуків буде точно уже більше, ніж 300 осіб.

https://youtu.be/s4wpt1ENsuc

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button