СвітХристиянські новини

Голод у Сирії змушує жінок і дітей шукати їжу на смітниках

Голод у Сирії змушує жінок і дітей шукати їжу на смітниках. Через поглиблення економічної кризи внаслідок десятилітньої громадянської війни виник дефіцит продовольства, велика кількість людей на межі голоду.

Джерело: christiantoday.com

Матері та діти відчайдушно шукають їжу в сміттєвих баках. Більшість сирійців виживають, харчуючись один раз на день, або навіть менше. Бідність у країні зараз набула більших масштабів, ніж під час активних військових дій.

За даними ООН, 60 % сирійців не отримують достатньої кількості їжі щодня, і принаймні півмільйона дітей у віці до п’яти років страждають від затримки розвитку або хронічного недоїдання.

Інфляція ускладнила проблему, спричинивши різке зростання цін на харчові продукти.

Читайте також:

Організації, які відстежують ситуацію і допомагають їжею, одягом, коштами, б’ють на сполох, адже з кожним днем ситуація погіршується. Більшість сирійців не мають роботи, їм загрожує виселення через заборгування орендної плати. Люди, не маючи роботи, не мають грошей, щоб забезпечувати свої потреби.

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button