Варто замислитись

Чи будемо ми знати один одного на небі?

Чи будемо ми знати один одного на небі?

Давайте відповімо на це питання одним словом: Так!

Відповідь з двох слів: «Без сумніву!»

А відповідь з п’яти слів: «Ти можеш на це розраховувати!»

Але як мудрий і проникливий читач, ви захочете більше, ніж просто слова пастора про це. Ви захочете побачити це в Біблії.

Тому дозвольте мені запропонувати сім місць з Писання, які я використовував, щоб допомогти людям, які задаються питанням, чи возз’єднаються вони зі своїми віруючими коханими на Небесах. Всі вони вказують на те, що ми впізнаємо один одного у воскресінні, а деякі з них вказують на те, що віруючі впізнають один одного відразу після смерті.

1. Давид і його син

У царя Давида був син, який помер у дитинстві. Коли хлопчик помер, Давид сказав: «Я піду до нього» (2 Царств 12:23).

Давид знав, що знову побачить свого сина в присутності Господа, і усвідомлення того, що він возз’єднається з сином, якого любив, принесло йому втіху в його тяжкій втраті.

2. Авраам, Ісаак та Яків

Наш Господь сказав, що багато хто прийде зі сходу і заходу і засяде за одним столом «з Авраамом, Ісааком та Яковом у Царстві Небесному» (Мт. 8:11).

Авраам був батьком Ісаака і дідом Якова, і на небесах він насолоджується товариством свого сина і свого онука, а Яків насолоджується товариством свого батька і свого діда.

3. Ісус та учні

Ісус сказав своїм учням: «Я не питиму більш від плоду лози виноградної аж до того дня, коли Ми разом питимемо молоде вино в Царстві Отця Мого» (Матвія 26:29).

Одинадцять, які розділили Таємну Вечерю з Ісусом на землі, їстимуть і питимуть з Ним на небі. Петро, Яків, Іван та інші будуть названі й відомі на небі так само ясно, як вони були названі й відомі на землі.

4. Мойсей та Ілля

Коли слава Ісуса була об’явлена в преображенні, нам сказано, що «Тоді раптом Мойсей та Ілля явилися їм і почали розмовляти з Ісусом» (Матвія 17:3).

Це захопливо, тому що коли з’явилися Мойсей та Ілля, вони не мали тіла воскресіння. Вони були душами, які стали видимими, як ангели стали видимими для пастухів, і як душі під вівтарем стали видимими для Івана (Об’явлення 6:9). Хоча вони все ще чекали, щоб бути одягненими в тіло воскресіння, Мойсей та Ілля були відомі. Їх впізнавали, і вони могли вступати в розмову. Це багато говорить нам про усвідомлену радість спілкування, яку віруючі розділяють відразу після смерті в присутності Господа.

5. Зібрані душі на небі

Послання до Євреїв говорить про «духи праведників, досконалих», тобто про душі віруючих, які перебувають у присутності Ісуса. Ці душі, за його словами, зібрані в «Церкви первороджених» (Євр. 12:23). Прямо зараз, на небі, духи праведників, які стали досконалими, зібрані. Зібрані означає спільноту, а спільнота означає стосунки.

6. Павло і солуняни

Павло дає зрозуміти, що віруючі, яких він любив на землі, будуть його радістю на небі. «Бо хто нам надія, чи радість, чи вінок похвали? Хіба ж то й не ви перед Господом нашим Ісусом в Його приході?» (1 Солунян 2:19). Коли Павло говорить це, він явно передбачає, що стосунки, встановлені на землі, будуть продовжуватися на небі.

7. Возз’єднання віруючих близьких

Коли Павло пише віруючим, які сумують через втрату близької людини, він пропонує їм таку розраду: « потім ми, що живемо й зостались, будемо схоплені разом із ними на хмарах на зустріч Господню на повітрі» (1 Солунян 4:17).

«Вони» − це віруючі близькі люди, які зараз перебувають у присутності Господа. Дружина, яка оплакує втрату віруючого чоловіка, має втіху від усвідомлення того, що коли Господь прийде, вона знову зустрінеться зі своїм чоловіком. Сини й дочки, які оплакують втрату віруючого батька чи матері, можуть знайти втіху в перспективі щасливої зустрічі, коли ми возз’єднаємося з тими, хто відійшов до нас в присутність Господа.

Для мене цього більш ніж достатньо, щоб розв’язати питання, і я сподіваюся, що для вас також. Християни, які знають і люблять один одного на землі, будуть знати й любити один одного на небі.

Автор: Колін Сміт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Джерело
crosswalk.com

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Редакція

Слово про Слово – інформаційний християнський ресурс. Публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button