війна

Чи буде додаткова мобілізація в Україні та від чого це залежить?

Проблем із мобілізацією в Україні немає, питання збільшення чисельності мобілізованих регулярно розглядається на засіданні Верховного Головнокомандувача. Про це повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов у Facebook.

Джерело: ukrinform

За словами Данілова, «мобілізація йде за планом», і зараз йде її третя хвиля.

Коментуючи ймовірну необхідність збільшення чисельності мобілізованого особового складу, секретар РНБО уточнив, що це питання регулярно розглядається на засіданні Верховного головнокомандувача.

«Щоразу доповідають про кількість військових, яких ми запросили до лав ЗСУ для підготовки для захисту нашої країни. Проблем немає, і якщо буде необхідність у додатковій мобілізації, впевнений, що проблем не буде», − наголосив він.

Юрій Максимів, головний військком Києва, напередодні 24 жовтня, коли виповнилося 8 місяців від початку повномасштабного вторгнення російських окупантів в Україну, в інтерв’ю зазначив: «Повістку слід очікувати всім військовозобов’язаним особам чоловічої статі віком до 60 років. Тобто тим, хто є військовозобов’язаним».

Читайте також:

Покарання за ухилення від військової служби та кому воно загрожує

Схожі статті

Як повідомлялося раніше, у вересні радник глави Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що питання додаткової мобілізації в Україні залежатиме від ситуації на фронті та від того, який ефект матиме мобілізація в РФ.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!