ПолітикаХристиянські новини

Партія «Демократична Сокира» невдоволена шкільними предметами етики

На сторінці у Facebook партія «Демократична Сокира» заявила про невдоволення предметами етики, які викладатимуть у школах, бо ці курси апелюють до християнства.

Повідомляє politteo.online.

Партія незадоволена, що Міносвіти співпрацює з Всеукраїнською радою Церков і релігійних організацій. Зокрема, політсила вважає, що шкільні предмети етики будуть містити апеляції до християнства.

У партії зазначають, що апеляція до християнства буде суперечити світогляду деяких батьків, які можуть бути мусульманами, юдеями або атеїстами.

Також на заняттях протиставляють релігію і науку. «Як потім дітям на інших уроках пояснюватимуть теорії походження світу? − йдеться в заяві.

Читайте також:

Наприкінці заяви партія закликала батьків України написати звернення у МОН і паралельно в Комітет з питань освіти, науки та інновацій.

Така позиція політичної сили виявляє її антиукраїнський і антихристиянський зміст. Проте в українському політичному полі є чимало партій, які підтримують ту саму ідеологічну платформу, але про неї публічно не заявляють. Наша редакція пильно стежить за тими, хто проголошує антихристиянські ідеї.

Довідка:

У політсилі активно підтримують рух ЛГБТ, а також виступають за легалізацію наркотиків.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!