Домашня»Про відомих»Чарльз Колсон – злочинець, який став християнським лідером

Чарльз Колсон – злочинець, який став християнським лідером

1
Поширень
Pinterest WhatsApp

Чарльз Колсон – «натхненник» брудних політичних технологій, які привели до відставки президента Річарда Ніксона, вийшовши з в’язниці, став одним із провідних християнських лідерів Америки.

Чака Колсона відправили в тюрму після того, як він визнав себе винним у тому, що перешкоджав правосуддю під час так званої Уотергейтської справи. Після свого, як він сам називає «релігійного пробудження, яке сталося за решіткою в’язниці», він провів залишок життя, служачи ув’язненим і проповідуючи Євангеліє.

Чарльз Колсон народився 16 жовтня 1931 року. Він закінчив юридичний факультет і отримав ступінь доктора права. В 1953-1956 роках Колсон служив у морській піхоті, дослужився до звання капітана.

У 1969 році Колсон допоміг Ніксону виграти президентські вибори і, після його вибрання, став особливим радником президента.

Після відставки Ніксона, який був змушений залишити посаду президента через Уотергейтський скандал, ряд його найближчих соратників опинилися на лаві підсудних. І в їхньому числі був Колсон, якого звинуватили в перешкоджанні правосуддю і в червні 1974 року винесли вирок – тюремне ув’язнення. Звільнили його достроково в січні 1975 року.

Вийшовши з в’язниці, Колсон заявив, що більше не буде займатися політикою. Він захопився християнством і в 1976 році заснував християнську організацію «Тюремне братство», яке допомагало ув’язненим.

У 2005 році Чарльз Колсон потрапив у список двадцяти п’яти найвпливовіших американських релігійних проповідників за версією журналу Time.
Колсон написав більше тридцяти книг, продав їх загалом більше п’яти мільйонів примірників.

Помер 21 квітня 2012 року у віці 80 років.

Анатолій Якобчук

Попередня стаття

Чи насправді відбулося воскресіння Христа?

Наступна стаття

Христос воскрес

Немає коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *