Новини суспільстваХристиянські новини

Чак Норріс хоче стати пастором євангельської церкви

Чак Норріс, одна з великих американських зірок і його дружина Гена О’келлі, стали євангельськими віруючими 5 років тому. Норріс, який прийняв християнство, ясно дав зрозуміти, що хоче стати пастором і завойовувати душі для Царства Божого.

За даними місцевих ЗМІ, відповідальним за те, що Чак Норріс знав про Ісуса і проповідував, була інша американська зірка, Стівен Болдуін. Газети говорять, що Норріс завжди був зі Стівеном, тому він і прийняв християнство. Стівен мав звичай говорити про Ісуса людям навколо себе. Американська баптистська церква повинна назвати Стівена Болдуіна преподобним пізніше в цьому році.
Актор вважає, що частина божественного плану його життя прийшла, коли він вперше увійшов в світ бойових мистецтв, коли служив в армії в Кореї ….

Його дружина також зіграла ключову роль в наданні допомоги акторові у встановленні божественних звичок, таких як регулярне читання Біблії і молитва.

«Вона читає Біблію кожен день», – сказав Норріс про свою дружину. «Нарешті, вона зібрала нас, ми з нею прочитали Біблію. Як тільки я почав, це стало для нас звичною справою».

Норріс з дитинства ходив до церкви і каже, що прийняв Господа ще дитиною і черпав натхнення в хрестовому поході Біллі Грема, коли він був хлопчиком. У нього ніколи не було справжньої віри, поки він не зустрів свою дружину.
Примітка: Треба зазначити, що у спілкуванні з Christian Event представник актора уточнив, що Чак Норіс не є пастором у церкві у Флориді. Норріс – є побожний християнин, але не пастор, і він живе не у Флориді, а в Техасі. EventCristiano.Net

Джерело: acontecercristiano.net

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button