Home»Новини»Чак Норріс хоче стати пастором євангельської церкви

Чак Норріс хоче стати пастором євангельської церкви

60
Поширень
Pinterest WhatsApp

Чак Норріс, одна з великих американських зірок і його дружина Гена О’келлі, стали євангельськими віруючими 5 років тому. Норріс, який прийняв християнство, ясно дав зрозуміти, що хоче стати пастором і завойовувати душі для Царства Божого.

За даними місцевих ЗМІ, відповідальним за те, що Чак Норріс знав про Ісуса і проповідував, була інша американська зірка, Стівен Болдуін. Газети говорять, що Норріс завжди був зі Стівеном, тому він і прийняв християнство. Стівен мав звичай говорити про Ісуса людям навколо себе. Американська баптистська церква повинна назвати Стівена Болдуіна преподобним пізніше в цьому році.

Актор вважає, що частина божественного плану його життя прийшла, коли він вперше увійшов в світ бойових мистецтв, коли служив в армії в Кореї ….

Його дружина також зіграла ключову роль в наданні допомоги акторові у встановленні божественних звичок, таких як регулярне читання Біблії і молитва.

«Вона читає Біблію кожен день», – сказав Норріс про свою дружину. «Нарешті, вона зібрала нас, ми з нею прочитали Біблію. Як тільки я почав, це стало для нас звичною справою».

Норріс з дитинства ходив до церкви і каже, що прийняв Господа ще дитиною і черпав натхнення в хрестовому поході Біллі Грема, коли він був хлопчиком. У нього ніколи не було справжньої віри, поки він не зустрів свою дружину.

Примітка: Треба зазначити, що у спілкуванні з Christian Event представник актора уточнив, що Чак Норіс не є пастором у церкві у Флориді. Норріс – є побожний християнин, але не пастор, і він живе не у Флориді, а в Техасі. EventCristiano.Net

Джерело: acontecercristiano.net

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Завантажити реквізити

Попередня Стаття

У Європі прокотилася хвиля вандалізму на Різдво

Наступна Стаття

ВР підтримала в першому читанні закон про легалізацію грального бізнесу

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *