Home»Новини»ВР підтримала в першому читанні закон про легалізацію грального бізнесу

ВР підтримала в першому читанні закон про легалізацію грального бізнесу

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

16 січня 2020 року Верховна Рада України підтримала за основу в першому повторному читанні проект закону №2285-д про легалізацію грального бізнесу.

“За” проголосували 260 депутатів з 331 присутніх. Законопроект охоплює сферу діяльності казино, букмекерську діяльність, лотереї Що зміниться, згідно з документом:

 • зали ігрових автоматів можна розміщувати тільки в готелях (3 і вище зірок).
 • площа готелів повинна бути не менше 500 кв.м.
 • гравцеві має бути не менше 21 року.
 • ідентифікація гравця (вхід в зал по паспорту).
 •  спеціальні міжнародні вимоги до грального обладнання.

Законопроект відправиться на доопрацювання і за нього ще повинні будуть проголосувати в другому читанні і прийняти за основу. Після цього законопроект повинен бути підписаний головним ВР і президентом України.

Як зазначалось раніше,  законопроекти про гральний бізнес є лобістськими та спрямовані не на благо людей чи захист їх від ігроманії, а навпаки – на розвиток та розширення даної індустрії, аби охопити якомога більше людей.

Тому, аби не допустити прийняття законопроекту №2285-д у другому читанні і в цілому потрібно надсилати звернення до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо виключення «Проекту Закону про державне регулювання діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор» №2285-д з порядку денного та винесення їх на широке громадське обговорення.

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Завантажити реквізити

Попередня Стаття

{:uk}Чак Норріс хоче стати пастором євангельської церкви{:}{:ru}Чак Норрис хочет стать пастором в евангельской церкви{:}

Наступна Стаття

Безпека дітей в Інтернеті. Що мають пам'ятати батьки?

3 коментарі

 1. Лев
  16.01.2020 в 13:07 — Відповіcти

  “Вот тебе, бабушка, и Юрьев день”…
  Ось вона, правдива сутність, принаймні, певної частини цієї – чинної секулярно-ліволіберальної влади “слуг народу”…

 2. Лев
  16.01.2020 в 14:45 — Відповіcти

  Р. S. Як виглядає, за всю оцю – вже майже 30-річну історію незалежної України на її суспільно-політичному небосхилі, по суті, так і не була помічена і заявлена та – реальна й впливова – сила чи структура (партія, організація тощо).
  Саме така, яка, керуючись відповідними світоглядно-програмовими, в т. ч. морально-етичними тощо, принципами й настановами, була б здатна – рішуче й послідовно – припинити, нарешті, це наше прикре й зигзагоподібне “кружляння по колу”. За відомим принципом: “крок уперед – два назад”.
  Та, в кінці-кінців, вивести нашу державу на – чіткий та ясний, дійсний і правдивий – шлях реальних, швидких і однозначних змін на краще.
  Іншими словами, нашого вітчизняного Лі Куана Ю (і Ко) Україна так і не спромоглася (принаймні, досі) витворити й переконливо засвідчити перед усім світом… Ну і це нинішнє наше Зе-держкерівництво (та іже з ним) – в усякому разі, на сьогодні – не надто схоже й “дотягує” до нього… На превеликий жаль. 🙁
  Що ж – у цій ситуації – маємо робити ми, християни і, насамперед, саме протестантсько-євангельські?!
  Ну, звичайно, – значно активізувати та посилити наші наполегливі молитовні благання перед всемогутнім і преблагим та милостивим Господом. При цьому твердо пам’ятаючи і знаючи, що саме Господь – “Він змінює часи і літа, СКИДАЄ ЦАРІВ і ПОСТАВЛЯЄ ЦАРІВ; дає мудрість мудрим і розуміння розумним” (Дан.2:21). І також, що “серце царя – в руці Господа, як потоки вод: куди захоче, туди Він направляє його” (Пр.21:1).
  Це – по-перше.
  Й – по-друге. Приймаючи за заохочення до дії ту – вельми відому й благословенну Божу обітницю, що ось, “виллю від Духа Мого на всяку плоть” (Іоїл 2:28), просімо й повсякчас молімо Господа про нову й суперблагодатну – надзвичайно потужну й масштабно-рясну П’ЯТИДЕСЯТНИЦЮ над Україною!
  І що все це (перше й друге РАЗОМ), врешті-решт, і має зіштовхнути, по суті, майже з мертвої точки всю сучасну ситуацію в нашій країні. Й стрімко спрямувати її поступ у надійному і єдиноправильному руслі: ПОЗИТИВНИХ і ЯКІСНИХ – Божих змін і трансформацій!!! 🙂

 3. Лев
  16.01.2020 в 18:46 — Відповіcти

  Іншими словами.
  І якраз ця нова П’ЯТИДЕСЯТНИЦЯ в Україні, коли Господь тут надзвичайно потужно й масштабно-рясно виллє Свого Святого Духа, то це означатиме, що дійсно: суперблагодатно “Він прийде до нас, як дощ, як пізній дощ і [могутньо] зросить [та зцілить нашу] землю” (Ос.6:3).
  Й таке могутнє зрошення й зцілення нашої землі, безумовно та обов’язково, заторкне і суттєво, кардинально поліпшить, зокрема, і ДУХОВНО-МЕНТАЛЬНУ царину (сутність і зміст) її людності. І саме ТОДІ і стануть можливими й дуже реальними оті – вищезгадані – правдиво Божі зміни і трансформації! Амінь. 🙂

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *